Materiał Partnera Kompleksowe rozwiązanie dla serwisów opon

Kompleksowe rozwiązanie dla serwisów opon

Wymiana opon to proces, w którym główną rolę odgrywają narzędzia. Im bardziej specjalistyczne i wysokiej jakości, tym pewność, że montaż odbył się prawidłowo, bez czasem drobnych nieprawidłowości wpływających zarówno na bezpieczeństwo jak i trwałość opon. Aby mieć pewność w tym względzie warto wyposażyć zakład w profesjonalny sprzęt. Dobry dystrybutor narzędzi zapewni nam do nich dostęp.

Doinwestuj swój zakład…

Nie będzie nadmiernej przesady w stwierdzeniu, że w ostatnim czasie serwisy oponiarskie wyrosły niczym grzyby po deszczu. Mimo, że w Polsce wciąż jeszcze nie ma prawnego obowiązku zmiany opon sezonowych, to jednak ogromna rzesza kierowców dba o bezpieczeństwo na drodze i dwa razy do roku wymienia opony. Niestety duża część zakładów oferujących tego typu usługi nie grzeszy wyposażeniem. Stosowane często doraźne metody zdejmowania i montażu opon odbijają się zarówno na bezpieczeństwie układu jezdnego jak i trwałości samych opon i felg. Prowadząc zakład wymiany opon warto zainwestować w profesjonalny sprzęt, który wzniesie nasze usługi na wyższy poziom. Z pomocą w tym względzie przyjdzie profesjonalny dystrybutor narzędzi i urządzeń warsztatowych jakim jest firma Malwis, zlokalizowana w Bydgoszczy w województwie kujawsko – pomorskim.

Wszystko dla warsztatu

Firma Malwis oferuje profesjonalną dystrybucję narzędzi oraz urządzeń do wyposażenia zakładów mechanicznych, w tym również zakładów oferujących wymianę i naprawę opon. W ofercie firmy znajdziemy m.in. profesjonalne podnośniki, elektronarzędzia, a także niezbędne w przypadku branży oponiarskiej ręczne narzędzia pneumatyczne oraz dynamometryczne i specjalistyczne. Jeśli planujemy więc rozwinąć działalność naszego warsztatu oraz podnieść jakość wykonywanych usług, inwestycja w dobrej jakości narzędzia jest jednym z najlepszych rozwiązań. Aby jednak zyskać pewność zaopatrzenia w najlepszy sprzęt, warto podjąć współpracę z profesjonalnym i renomowanym dostawcą narzędzi i wyposażenia warsztatów jakim bez wątpienia jest firma Malwis z Bydgoszczy.

Opracowanie:

Malwis Paweł Górecki

Bydgoszcz , Toruńska 280

Podziel się