Materiał Partnera Klimatyzatory SPLIT od producenta SINCLAIR

Klimatyzatory SPLIT od producenta SINCLAIR

Jeśli poszukujesz wydajnych klimatyzatorów SPLIT do biura, urzędu, hotelu, restauracji, czy domu, powinieneś przede wszystkim zapoznać się z szeroką ofertą producenta SINCLAIR. Słynie on z tworzenia przede wszystkim technologii proekologicznej, energooszczędnej, łatwej w obsłudze, a także prostej w montażu. Jakość tej marki spowodowała, że jest ona dzisiaj jedną z najpopularniejszych w branży na rynku polskim.

Rodzaje klimatyzatorów SPLIT od SINCLAIR

Klimatyzatory SPLIT to urządzenia, które składają się z jednej jednostki zewnętrznej oraz jednej jednostki wewnętrznej. To na niej warto skupić swoja uwagę. Występują one – również u producenta SINCLAIR – w wielu rodzajach. Mowa o klimatyzatorach ściennych, przypodłogowych, przysufitowych, kasetonowych, kanałowych, a także w wersji konsolowej i „tower”. O ile w przypadku pierwszych trzech typów, montaż jest stosunkowo prosty i uniwersalny, tak pozostałe konstrukcje wdraża się tylko przy budowie obiektów, lub ich pełnych modernizacjach.

Jak klimatyzator wybrać do salonu?

Producent SINCLAIR nie tylko skupia się na wysokiej jakości swoich sprzętów, ale także na ich estetyce. Tu warto zapoznać się z linią produktową SPECTRUM, która występuje zarówno w opływowych i standardowych białych kolorach, jak i też w modelach z bardziej zaakcentowanymi krawędziami oraz wyróżniającymi się „nowoczesnymi” kolorami – np. czarnym! Łatwo zatem dopasować klimatyzatory ścienne SINCLAIR do estetyki industrialnej, modernistycznej, awangardowej, klasycznej, skandynawskiej, czy też rustykalnej.

Idealne parametry użytkowe

Ekonomiczne wersje klimatyzatorów ściennych od SINCLAIR, są stworzone tak, aby spełniać wszystkie oczekiwania użytkowe zarówno zimą, jak i latem. Dowodem są idealne parametry urządzenia SPECTRUM ASH-09BIS/Bm które posiada wydajność chłodzenia/grzania na poziomie 2,7 (0,9-3,8)/3,0 (0,7-4,4)kW. Pobór mocy wskazuje zaś na dużą oszczędność energetyczną. Sprzęt bowiem zużywa około 585/650W prądu, co klasyfikuje go do klasy energetycznej A+++ dla klimatu umiarkowanego.

Zalety marki SINCLAIR

Marka SINCLAIR to nie tylko designerskie pomysły, wysoka energooszczędność i różnorodność produktowa. Przede wszystkim słynie ona z wysokiej jakości oraz braku usterkowości. Ważna jest też prosta obsługa urządzeń oraz ich montaż. Tym według odpowiednich technicznych przepisów oraz wskazań producenckich, zajmuje się m.in. firma dystrybucyjna ARTUR GAJEWSKI KLIMATYZACJA, która swoje usługi zapewnia dla domów, biur, czy przestrzeni gastronomicznych. Wybierając tego montażystę oraz dostawcę klimatyzatorów SINCLAIR, postawisz na najwyższą branżową jakość!

Opracowanie:

Artur Gajewski Klimatyzacja

Międzyrzecz , Święty Wojciech 15C

Podziel się