Materiał Partnera Jakie są zalety ścianek akustycznych w biurze? Czy warto je zamontować?

Jakie są zalety ścianek akustycznych w biurze? Czy warto je zamontować?

Przyjazna, otwarta przestrzeń to niezwykle ważny element dla dobrej atmosfery pracy. Eleganckie i uporządkowane wnętrza pozwalają efektywnie i twórczo myśleć. Szukając doskonałych rozwiązań do swojego biura, które podniosą komfort pracowników oraz atmosferę w pracy są ścianki akustyczne. Sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na to innowacyjne rozwiązanie.

Znaczne ułatwienie pracy

Rozwiązanie przeznaczone specjalnie do budowy ścian działowych w przestrzeni biurowej to z pewnością ścianki akustyczne. Pozwalają one na wydzielenie dźwiękoszczelnych pomieszczeń, co ułatwia pracę, szczególnie w dużych firmach, jednak nie tylko. Doskonale sprawdzą się także w przestrzeniach coworkingowych. Ścianki akustyczne GSW Office idealnie wpisują się w nowoczesny wystrój współczesnych biur.

System wyróżnia się przede wszystkim lekką i prostą konstrukcją. Zaprojektowany został tak, aby umożliwić zastosowanie szkła hartowanego oraz laminowanego. Istnieje też możliwość wybrania wariantu z folią akustyczną. Ścianki są łatwe w montażu, dzięki systemowi specjalnie opracowanych podkładek.

Szczelność jako główna zaleta ścianek akustycznych

Jedną z kluczowych zalet ścianek akustycznych jest ich szczelność. Mają one podwyższone parametry izolacyjności akustycznej. To wszystko dzięki rozwiązaniu IsoSound, które ogranicza przenikanie dźwięku wewnątrz profilu. Dźwiękoszczelne ścianki pozwalają na łatwiejszą koncentrację oraz zachowanie prywatności.

Ścianki działowe można znaleźć między innymi w ofercie firmy Inver Sp. z o.o., która gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Pracownicy przedsiębiorstwa zaproponują wiele możliwości wykończeń, gdyż ścianki dostępne są w szerokiej palecie barw powłoki anodowej lub lakierniczej, z możliwością dobrania odpowiedniego koloru uszczelek.

Ścianki mają oznakowanie CE, na podstawie Europejskiej Oceny Technicznej. Instytut Techniki Budowlanej przeprowadził wszelkie niezbędne badania na temat ich wytrzymałości i akustyki, co gwarantuje najlepszą jakość.

Opracowanie:

Inver sp. z o.o.

Warszawa , św. Bonifacego 92 lok. 13

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas