Materiał Partnera Jak wykorzystać kostkę brukową do wykończenia terenu wokół domu?

Jak wykorzystać kostkę brukową do wykończenia terenu wokół domu?

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, ale gdy ukończymy prace wewnątrz budynku, zaczyna się szereg działań i musimy podjąć wiele decyzji związanych z dekorowaniem i projektowaniem terenu wokół domu. Dziś mamy duży wybór materiałów i sposobów na wykończenie schodów do domu, podjazdów, ścieżek, chodników, alejek w ogrodzie czy samego wjazdu na teren posiadłości. Dużą popularnością cieszy się wykorzystanie kostki brukowej, która pozwala na wiele ciekawych aranżacji.

Polibruk to firma, której pracownicy zajmują się układaniem kostki brukowej oraz budową ogrodzeń na terenach prywatnych, wokół firm i instytucji. Układanie kostki wymaga odpowiedniego przygotowania terenu i powierzchni, wykorzystania wysokiej jakości materiałów oraz precyzyjnej pracy, aby długo można było cieszyć się osiągniętym efektem. Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem, które służą radą przy wyborze rodzaju materiału oraz tworzeniu projektu ułożenia kostki. Do klientów podchodzimy profesjonalnie, uwzględniając ich potrzeby oraz dokładnie analizując teren, na jakim będziemy pracować. Wspólnie wypracowujemy najlepsze rozwiązanie i terminowo realizujemy każde zlecenie.

Układanie bruku - szybkie i estetyczne wykończenie

Podjazd z kostki to najczęstsze rozwiązanie, jakie wybieramy, podejmując decyzję o wykorzystaniu kostki brukowej wokół domu. Tak wykończony spełnia swoją funkcję i do tego bardzo estetycznie wygląda. Impregnowanie kostki brukowej chroni ją przed wnikaniem w jej strukturę smarów, olejów czy tłuszczy, więc jest ona również dość łatwa w utrzymaniu czystości. Jeśli jednak zmagają się Państwo z uciążliwymi zanieczyszczeniami, pracownicy Polibruk przeprowadzą profesjonalne mycie kostki brukowej z wykorzystaniem środków przeznaczonych do tego materiału. Dzięki temu mają Państwo pewność, że kostka nie zostanie uszkodzona. Kostka brukowa układana jest również na ścieżkach w ogrodzie, kwietnikach, miejscach, w którym stoi zewnętrzny grill, jako wykończenie wjazdu czy podłoże pod altankę czy budynek na narzędzia. Wszystkie zamówienia naszych klientów realizujemy terminowo i rzetelnie, nie bojąc się nawet największych wyzwań.

Kostka brukowa blisko domu

Podjazdy i ścieżki to niejedyne miejsca, w których możemy wykorzystać kostkę brukową granitową czy betonową. Popularne są również schody z kostki brukowej, które można kolorystycznie dobrać do elewacji domu i dzięki specyficznej strukturze powierzchni kostki, są one bezpieczne w użytkowaniu nawet zimą. Ponieważ kostki występują w różnych rozmiarach, samemu można również wyregulować w ten sposób szerokość i wysokość stopni. Coraz większą popularnością cieszy się również taras z kostki brukowej. To sposób na zagospodarowanie niewymiarowej powierzchni. Kostka brukowa w takim miejscu również ułatwia utrzymanie czystości na tarasie. Materiał jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, więc nie musimy się martwić, że konieczne będzie częste wymienianie nawierzchni jak to może mieć miejsce w przypadku drewna czy paneli. Użycie kolorowych kostek pozwala również na ułożenie ciekawych wzorów, co stanowi dodatkową dekorację.

Opracowanie:

Polibruk Aleksander Denkiewicz

Dębe Wielkie , Powstańców 43C

  • tel. 789 026 283

Podziel się