Materiał Partnera Jak wybrać dobrą firmę montażową?

Jak wybrać dobrą firmę montażową?

Na rynku prosperuje wiele firm montażowych, przez co możemy mieć niemały problem z wyborem tej jednej najlepszej. W życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje, kiedy remont jest potrzebny. Oczywiście z drobnymi pracami jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie, jednak przy niektórych pracach, związanych z instalacjami np. sanitarnymi, będziemy potrzebować fachowej pomocy. Jak wybrać dobrą firmę montażową? Co jest najważniejsze? O tym w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do przeczytania.

Zwróć uwagę na cenę

Przeglądając oferty wszystkich firm montażowych, prosperujących na rynku, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na cennik usług. To jeden z czynników, który bardzo wiele mówi o działalności firmy. Pamiętajmy, że nie warto oszczędzać na instalacjach, zwłaszcza jeśli chodzi o instalacje sanitarne. Kiedy wybierzemy już firmę montażową, zwróćmy uwagę na to, czy wykonuje ona bezpłatny kosztorys - to jedna z cech dobrej firmy montażowej.

Jedną z dobrych firm, jest INSTALROM z Łodzi. Firma istnieje od 1989 roku. W ciągu 27 lat nieprzerwanie zajmujemy się projektowaniem na terenie całego kraju. Przedmiotem naszej działalności są instalacje w budynkach przemysłowych, biurowych oraz mieszkaniowych. Oferujemy szeroki zakres usług projektowych. Począwszy od wszystkich instalacji rurowych w budynkach mieszkalnych, poprzez specjalistyczne instalacje przeciwpożarowe, oddymiające, ciepła technologicznego w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej, a skończywszy na sieciach i przyłączach wodociągowych, kanalizacyjnych cieplnych i gazowych. - mówi właściciel.

Jakość jest równie ważna

Często słyszymy, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością. I to prawda. Pamiętajmy, że wysoka cena nigdy nie oznacza wysokiej jakości, ale również na odwrót - niska cena nie oznacza niskiej jakości! Warto tutaj wspomnieć o tym, że profesjonalna firma zajmująca się instalacjami niczego nie ustala przez telefon. Dobra i zaufana firma montażowa umawia się na spotkanie w miejscu, w którym ma zostać wykonane zlecenie, aby móc wszystko realnie ocenić. Co warto pamiętać - zawsze masz prawo, by kontrolować jakość prac, a w razie czego - pytać, aby wszystkie Twoje wątpliwości zostały rozwiane.

Dokonując wybór firmy, zwróć uwagę na szczegóły takie jak, czy posiada ona stronę internetową - a także jak się prezentuje. Kolejną kwestią jest to, czy firma posiada swój stały cennik. Niestety w tej branży często zdarza się tak, że przedsiębiorstwa nie posiadają stałych cen i w rezultacie każdy klient płaci inną sumę za tę samą usługę.  Oczywiście bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na doświadczenie i kwalifikacje danej ekipy montażowej. Zanim podejmiesz z nimi współpracę - upewnij się, że to dobrzy specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Na sam koniec przyda się kilka słów podsumowania. Jak możemy dostrzec, istnieje kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę. Zdecydowanie są one w stanie pomóc nam w dokonaniu dobrego wyboru. Nie zapominajmy również o tym, że dobra firma powinna posiadać portfolio, dzięki któremu możemy poznać styl pracy konkretnych  specjalistów.

Opracowanie:

Instalrom Pracownia Projektowania Instalacji Sanitarnych

Łódź , Urzędnicza 42 lok. 44

Podziel się