Materiał Partnera Jak wybierać płytki ceramiczne do łazienki?

Jak wybierać płytki ceramiczne do łazienki?

Remont łazienki wiąże się m.in. z zakupem płytek ceramicznych, dlatego jest tak ważne, żeby podjąć właściwą decyzję. Jest ogromny wybór produktów na rynku, więc sprawdźmy, co oferują producenci, jakie jest najnowsze trendy, a następnie poradźmy się glazurnika. Kafelki muszą być odpowiednie do naszego pomieszczenia i dopasowane do armatury. Fachowiec poleci nam kolor i wielkość płytek.

Czym się kierować podczas zakupu płytek ceramicznych?

Łazienka to szczególne miejsce, które pozwala się zrelaksować. Planując remont, marzymy o wyjątkowym wnętrzu, ponieważ na rynku mamy duży wybór płytek ceramicznych, mebli, armatury, oświetlenia i luster. Chcemy, żeby wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrały. Najtrudniejszą sprawą są zawsze kafelki, z tego względu, że po położeniu, nie możemy już nic zmienić. Dlatego bardzo trudno jest podjąć decyzję. Przede wszystkim kierujmy się własnym gustem, nie tylko trendami. Mając mały metraż łazienki, niezwykle ważną kwestią jest wybranie takiego koloru i kształtu, który powiększy optycznie wnętrze. Sprawdzają się w tym wypadku jasne barwy. Dobrze jest sprawdzić ofertę Adari Importer płytek ceramicznych, która posiada nowoczesne kolekcje ekskluzywnych wzorów płytek ceramicznych, gresowych, marmurowych, szklanych, mozaiki oraz wielkoformatowych.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru płytek do łazienki?

Projektanci co roku oferują nowe kolory, wzory i fasony płytek ceramicznych. Inspirują swoją pomysłowością, więc warto sprawdzić najnowsze trendy. W tym roku króluje zieleń, błękit, kolory drewna, biel, szarość, beż, jak i ciemne barwy. Modne są małe i prostokątne kafle, układane w mozaikę, pionowo oraz w jodełkę. Mamy dużo możliwości, żeby ciekawie wykończyć przestrzeń. Zawsze jednak musimy pamiętać, że łazienka ma służyć do relaksu, więc najważniejszy jest odpowiedni klimat. Wygląd to jeszcze nie wszystko, bo najważniejsza jest jakość. W końcu płytki mają nam służyć przez wiele lat. Sprawdzajmy parametry, szczególnie podłogowych.

Opracowanie:

Adari Importer płytek ceramicznych

Katowice , al. Roździeńskiego 188f

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas