Materiał Partnera Ile kosztuje instalacja alarmu w domu?

Ile kosztuje instalacja alarmu w domu?

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich to kluczowa sprawa. Zależy Ci na tym, by niepowołane osoby nie dostały się na posesję? Zainwestuj w nowoczesny monitoring i skuteczny system alarmowy. Wiele osób już na etapie budowy domu i planowania budżetu całej inwestycji zastanawia się, ile kosztuje instalacja alarmu. Na to pytanie może być kilka odpowiedzi.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć analizę swoich potrzeb, zasięgnij informacji u doświadczonego instalatora, który podpowie Ci, jaki wariant alarmu będzie dla Ciebie najlepszy. Weź pod uwagę takie aspekty, jak: wielkość posesji, ilość znajdujących się na terenie obiektów, bram oraz furtek, a także rodzaj instalacji: monitoring WiFi czy analogowy, z okablowaniem czy bez?

Sprzęt do monitoringu to nie tylko kamery!

Pamiętaj, że koszt montażu systemu alarmowego obejmuje wiele różnych elementów. Poza kamerami, rejestratorami, dyskiem do zapisu danych oraz niezbędnym okablowaniem czy aplikacją do obsługi będzie potrzebny też system czujników, złączy, sygnalizatorów, odbiornik radiowy lub GSM. I najważniejsze – nawet najwyższej klasy sprzęt będzie mało przydatny, jeśli zostanie nieprawidłowo skonfigurowany! 

Najtańsze zestawy możesz kupić za 1500-2000 złotych, ale jeśli zależy Ci na wysokim poziomie ochrony w dzień i w nocy, warto wydać kilkaset złotych więcej i mieć kompleksową usługę wraz ze sprzętem i montażem. Serwis i montaż systemów alarmowych powinna wykonywać profesjonalna firma. Zapomnij o samodzielnym instalowaniu kamer, bo może to poskutkować awarią albo utratą danych. Koszt montażu zależy od ilości i rodzaju podłączanych urządzeń, usługi programowania i parowania wszystkich komponentów. 

Czemu warto zlecić instalację systemu alarmowego specjalistom? 

Chcesz mieć dobry alarm i monitoring domu w niewygórowanej cenie? Zgłoś się do sprawdzonej, lokalnej firmy, takiej jak El-It Instal Daniel Kasprzak, która pomoże Ci wybrać odpowiednią klasę i rodzaj sprzętu wraz z wyceną montażu. Niezależnie od tego, czy masz mały dom jednorodzinny, czy dużą willę, skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań ekipy instalatorów!

Montaż systemu alarmowego dla domu jednorodzinnego kosztuje około 1000-1500 złotych i więcej, a usługa obejmuje też ewentualny serwis i wsparcie techniczne w późniejszych latach eksploatacji. Zamiast więc przepłacać i samodzielnie szukać drogich kamer, czujników czy korzystać z usług niesprawdzonych fachowców, wybierz gotowe rozwiązania oraz wsparcie instalatorów z uprawnieniami oraz doświadczeniem.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas