Artykuł sponsorowany Hale targowe i szyte na miarę

Hale targowe i szyte na miarę

Hale namiotowe wykorzystywane są na rozmaite sposoby. Niekiedy służą jako zadaszenia obiektów sportowych, innym razem ktoś wynajmuje je do organizacji przyjęć plenerowych. Takie namioty mogą służyć także jako obiekty, w których zorganizowane zostaną m.in. targi. Jednak nie każda tego typu impreza wygląda tak samo, dlatego firmy wypożyczające hale namiotowe projektują i wykonują hale targowe zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Aby optymalnie wykorzystać powierzchnię organizatora targów, wielkość hali można swobodnie zmieniać, dzięki modułowej konstrukcji.

Czym są namiotowe hale targowe?

Hale targowe to modułowe, lekkie konstrukcje, którym można swobodnie zmieniać kształt, w zależności od potrzeb wydarzenia. W nich zazwyczaj odbywają się rozmaite targi branżowe, jednakże mogą one posłużyć jako tymczasowe biura lub przestrzenie konferencyjne bądź prasowe. Szeroka gama produktów oferowana przez firmę Rekord Hale Namiotowe daje możliwość dodatkowego wyposażenia takiej hali. Dzięki temu istnieje opcja dowolnej aranżacji wnętrza i przystosowanie hali do charakteru imprezy.

Do budowy hal targowych używa się lekkich aluminiowych konstrukcji, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Niestraszne są im wiatry, deszcze, śniegi, czy grad. Oprócz stabilnej i solidnej konstrukcji hale te mogą być odpowiednio oświetlone i nagłośnione, a dzięki ogrzewaniu lub klimatyzacji, hale targowe mogą być wykorzystywane niezależnie od pory roku, bowiem wewnątrz wszyscy będą czuli się komfortowo.

Hale namiotowe szyte na miarę

W ofercie firm zajmujących się produkcja i sprzedażą hal namiotowych najczęściej znajdziemy produkty, które są standardowymi halami targowymi. Istnieje jednak możliwość stworzenia hali według indywidualnego zlecenia. To od klienta zależy wielość i kształt hali, a także jej funkcjonalność oraz estetyka. Klasyczne hale namiotowe zazwyczaj polecane są przedsiębiorstwom, które chcą w szybki i dość tani sposób zadaszyć dużą powierzchnię. Ich nośna konstrukcja wykonana jest z aluminiowych profili z ukształtowanymi kanałami, które zapewniają montaż poszycia PCV. Z kolei stężenia z lin są gwarancją podłużnej stabilizacji, zaś rama, która jest zamontowana przegubowo, dba o poprzeczną stabilizację obiektu halowego. Całą konstrukcję mocuje się przy użyciu kotew, a do wykonania poszycia używa się sprężystej membrany PCV. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na działanie promieniowania ultrafioletowego i wilgoci.

Oprócz standartowych namiotów mamy możliwość wybory konstrukcji nietypowych. Jedną z nich może być hala piętrowa, która pozwoli na maksymalne zagospodarowanie niewielkiej powierzchni targowej. Takie namioty halowe dają dużo możliwości, jeśli chodzi o ich aranżację wewnętrzną. Warto zaznaczyć, że takie hale mogą być podzielone na kilka odrębnych stref, które będą miały swoje oddzielne wejścia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas