Materiał Partnera GP Wodwiert – wiercenie i czyszczenie studni głębinowych!

GP Wodwiert – wiercenie i czyszczenie studni głębinowych!

Planujesz budowę domu w miejscu, w którym nie ma dostępu do sieci wodociągowej? A może nie chcesz korzystać z wody doprowadzanej przez organy państwowe? W obu sytuacjach warto zastanowić się nad wykonaniem własnej studni głębinowej! To ona zapewni Ci czystą wodę – zdatną do picia po odpowiedniej filtracji! Zapoznaj się ze szczegółową ofertą zakładu GP Wodwiert!

Studnia głębinowa – kiedy warto się na nią zdecydować?

Studnia głębinowa, w przeciwieństwie do kopanej, gwarantuje stały dostęp do czystej wody. Na jej postawienie warto zdecydować się, jeżeli zużywamy spore ilości wody – zarówno w celach fizjologicznych, jak i do pielęgnacji ogródka. Co więcej, budowa studni głębinowej to jedyna skuteczna metoda doprowadzenia wody do obiektów użytkowych znajdujących się na terenie, na którym pokłady wodonośne występują na dużych głębokościach.

Decydując się na wiercenie własnej studni głębinowej, nie musisz obawiać się o wysokość rachunków za wodę, czy też brak wody lub spadek ciśnienia w wyniku przeciążenia sieci wodociągowej

– informuje pracownik zakładu GP Wodwiert!

Wiercenie studni głębinowej

Firma GP Wodwiert świadczy kompleksowe usługi wiercenia studni głębinowych. Do prowadzenia prac wykorzystuje nowoczesny sprzęt, dzięki któremu istnieje możliwość wykonania odwiertów nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych.

Doświadczenie i wiedza pracowników zakładu GP Wodwiert pozwala na wiercenie studni dwoma sposobami:

  • metodą obrotową na płuczkę;

  • metodą udarowo-obrotową na sprężone powietrze.

Po wykonaniu odwiertu ekipa zajmie się montażem rury osłonowej, kolumny studziennej, a także obsypie rury żwirem filtracyjnym – usprawniającym dopływ wody.

Czyszczenie studni głębinowej

Fachowcy z zakładu GP Wodwiert specjalizują się również w czyszczeniu studni głębinowych. Tego typu prace warto przeprowadzać raz do roku oraz w każdej sytuacji, kiedy zauważymy zmętnienie lub nieprzyjemny zapach wody. W celu dokładnego wyczyszczenia konieczne jest wypompowanie wody oraz usunięcie warstwy nagromadzonego osadu!

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas