Materiał Partnera Geo-Serwis Usługi Geodezyjne inż. Elżbieta Kostka – podziały nieruchomości

Geo-Serwis Usługi Geodezyjne inż. Elżbieta Kostka – podziały nieruchomości

Konieczne wytyczenie nowych linii rozgraniczających? W takim razie potrzebujesz specjalisty, a dokładniej geodety, który dokona podziału nieruchomości. Pozwala to na przykład określić w granicach istniejącej działki kolejną. Właściciel po dokonaniu tych czynności zostaje ten sam, ale może na przykład sprzedać jedną ze swoich dwóch nowych, mniejszych działek. Jeśli potrzebujesz usług tego typu, postaw na firmę Geo-Serwis inż Elżbieta Kostka.

Geo-Serwis inż Elżbieta Kostka – wybierz fachowca

Doświadczenie, renoma, wieloletnia działalność, wysokie opinie wśród klientów, a do tego specjalistyczny sprzęt pomiarowy – tak bardzo skrótowo można przedstawić firmę, o której dziś piszemy, czyli Geo-Serwis. To przedsiębiorstwo działające na rynku od lat, może pochwalić się wieloma wykonanymi pomiarami geodezyjnymi. Co ważne, oferta, jaką przedstawia swoim klientom jest wręcz ogromna. Znaleźć tam można wiele czynności, które często muszą być zlecone przez inwestorów konkretnych prac budowlanych. Firma Geo-Serwis inż. Elżbieta Kostka na przykład tworzy mapy do celów prawnych, wznawia znaki graniczne czy odbiera budynki i dokonuje inwentaryzacji powykonawczych.

Jeżeli szukasz usług na miarę swoich możliwości, skieruj się do opisywanego dziś przedsiębiorstwa. Wszelkie prace wykonywane są w zgodzie z najnowszymi zaleceniami, przy użyciu niezawodnego, nowoczesnego sprzętu pomiarowego nadzwyczaj dokładnego. Każda czynność jest opisywana zarówno inwestorowi, jak i w dokumentacji przygotowywanej przez geodetę.

Podziały nieruchomości – usługi na najwyższym poziomie

Wybierając firmę Geo-Serwis, możesz liczyć na przykład na usługi podziału nieruchomości. To czynność, której nie może dokonać każdy, wymagana jest odpowiednia wiedza i przede wszystkim kwalifikacje. Przed przystąpieniem do prac, konieczny jest projekt podziału terenu, następnie skompletowanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji i uzyskanie zgody na przykład urzędu miasta czy wydziału geodezji. We wszystkim pomoże opisywana dziś firma.


Opracowanie:

Podziel się