Artykuł sponsorowany Geo-Mont stolarka okienna i drzwiowa do domów i firm

Geo-Mont stolarka okienna i drzwiowa do domów i firm

Okna i drzwi budynku nie tylko wpływają na jego estetykę, ale też stanowią ważny czynnik termoizolacyjny. Nowoczesna stolarka okienna i drzwiowa to artykuły o podwyższonej szczelności, zapewniające optymalny komfort cieplny na długie lata. W ofercie Geo-Mont – sprzedawcy okien, drzwi i akcesoriów okiennych znajdziesz ogromny wybór tych artykułów. Poznaj produkty tej firmy i sprawdź, dlaczego warto zaufać tym specjalistom.

Okna z PCV, aluminium i drewna

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Geo-Mont, którego właścicielem jest Kamil Beker to firma, specjalizująca się w sprzedaży okien i drzwi, a także akcesoriów okiennych, parapetów i bram garażowych. Stolarka okienna, która znajdziesz w ofercie tej firmy to okna aluminiowe, drewniane oraz plastikowe pochodzące od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. W ofercie firmy znajdziesz zarówno okna klasyczne, jak i okna dachowe, które doskonale sprawdzają się na poddaszach.

Okna z PCV, aluminium i drewna, które znajdziesz w ofercie firmy Geo-Mont, charakteryzują się wysoką szczelnością, przejrzystością i estetyką. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo przy wyborze stolarki okiennej do domu lub firmy, a także montaż zakupionych artykułów.

Drzwi w ofercie Geo-Mont

W ofercie przedsiębiorstwa Geo-Mont znajdziesz drzwi z drewna i aluminium. Są to solidne drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, których właściwości termoizolacyjne dostosowane są do wysokich wymagań klientów. Świetnie sprawdzają się zarówno w starszym budownictwie, jak i nowoczesnych domach pasywnych, w których kluczowym elementem jest zatrzymywanie ciepła wewnątrz pomieszczeń. Na asortyment firmy składają się również drzwi balkonowe w tym praktyczne drzwi przesuwne ręczne.

Jakie akcesoria okienne oferuje firma Geo-Mont?

Jako eksperci w zakresie stolarki okiennej oraz drzwiowej, firma Geo-Mont służy także profesjonalnym doradztwem przy wyborze akcesoriów okienniczych. W ofercie firmy znajdziesz osłony okienne: żaluzje, rolety, plisy. Duży wybór modeli i kolorów tych artykułów sprawia, że każdy klient znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania. Firma ta oferuje także moskitiery na okna i drzwi.

W ofercie Geo-Mont znajdziesz także parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Parapety wewnętrzne charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością i wykonane są z wielu różnych materiałów. Zakupić możesz m.in.:

  • parapety z aglomarmuru,

  • parapety drewniane,

  • parapety granitowe i marmurowe,

  • parapety z PCV,

  • parapety kompozytowe.

Szeroką ofertę firmy uzupełniają bramy garażowe – podnoszone, segmentowe i roletowe. Firma ta oferuje profesjonalne doradztwo, pomiary oraz montaż artykułów.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas