Materiał Partnera Firma AGRO-KONTAKT i jej szeroka oferta części do maszyn CASE oraz JCB

Firma AGRO-KONTAKT i jej szeroka oferta części do maszyn CASE oraz JCB

Każdy właściciel gospodarstwa rolnego, firmy budowlanej, wypożyczalni sprzętów budowlanych czy usług leśnych musi szczególnie dbać o swoją flotę pojazdów specjalistycznych. Nie tylko istotne są regularne przeglądy i naprawy, ale także wymiana różnych osprzętów oraz części eksploatacyjnych. Gdzie tanio kupić je, by mieć pewność ich wysokiej jakości? Świetnym partnerem dla rolników czy budowlańców jest firma AGRO-KONTAKT z Torunia. Poznaj jej szeroką ofertę i powody, dla których warto podjąć z nią długofalową współpracę.

Sprzedaż część OEM do różnych maszyn

Oferta firmy AGRO-KONTAKT jest bardzo rozbudowana i skierowana do właścicieli ciągników siodłowych, naczep i przyczep rolnych, osprzętu rolniczego, kombajnów, koparek, maszyn leśnych, a także wielu maszyn przemysłowych. W toruńskim sklepie można kupić w detalu oraz w większych partiach:

 • części zamienne do pojazdów marek JCB, Case, New Holland (m.in. filtry, ślizgi, tuleje, zęby, lemiesze, okładziny, akumulatory, elementy silnika, elementy podwozi, elementy układów roboczych, wyposażenie wnętrza),
 • oleje do maszyn JCB, Case (Akcela), New Holland (Ambra),
 • różnego rodzaju smary i akcesoria eksploatacyjne,
 • części zamienne Carraro,
 • osprzęt JCB, Case, New Holland, w tym szeroką gamę łyżek, chwytaków, wideł, wiertnic, frezarek, młotów wyburzeniowych, szybkozłączy oraz pługów do odśnieżania,
 • niebywale wydajne pompy hydrauliczne,
 • opony przemysłowe i rolnicze producentów GOODYEAR i SOLIDEAL,
 • wszystkie części dostępne w sieci sprzedażowej BEPCO i SPAREX.

Doradcy sprzedażowi AGRO-KONTAKT zapewniają także, że cała ich oferta składa się z oryginalnych części zamiennych, a także z części OEM. Mowa o elementach tzw. oryginalnego wyposażenia producenckiego. Jest to gwarancja wysokiej jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami, atestami i spełnianiem różnych norm: PN-EN, UDT, ISO, DIN, ATEX itd.

10 powodów, dla których warto kupować części w firmie AGRO-KONTAKT

Firma AGRO-KONTROL działa na rynku już od wielu lat, a to pozwoliło jej wypracować sobie szerokie kontakty biznesowe oraz rzeszę stałych zadowolonych klientów. Dlaczego to właśnie w tej hurtowni robią oni zakupy, dbając o modernizację swoich maszyn i o utrzymanie ich w najlepszym stanie technicznym? Do 10 powodów, dla których warto podjąć współpracę z AGRO-KONTAKT, konsumenci zaliczają:

 1. Gwarantowanie wszystkich części do maszyn w klasie OEM – dotyczy to również elementów zamiennych.
 2. Zapewnianie konkurencyjnych cen oraz licznych rabatów dla stałych klientów.
 3. Błyskawiczną realizację zamówień, dzięki świetnie zaopatrzonemu zapleczu magazynowemu.
 4. Wysyłkę towarów w każdy zakątek Polski w ciągu 24h.
 5. Możliwość sprowadzenia części trudnodostępnych na życzenie klienta.
 6. Współpracę firmy AGRO-KONTROL z najlepszymi na rynku producentami części – przedsiębiorstwo z Torunia jest bezpośrednim importerem m.in. osprzętów marki JCB.
 7. Opatrywanie wszystkich sprzedawanych towarów długimi gwarancjami.
 8. Doradztwo techniczne i sprzedażowe na najwyższym poziomie.
 9. Elastyczną obsługę. 
 10. Dogodne formy płatności.

Podsumowując, jeśli szukasz dobrego partnera biznesowego, z którym zadbasz o wysoki stan techniczny koparek, traktorów czy dźwigów, koniecznie rozważ współpracę z zespołem AGRO-KONTAKT. 

Opracowanie:

Agro kontakt Marek Konopacki

Toruń , Sokola 17

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas