Materiał Partnera Drewniany stół na zamówienie – czy warto?

Drewniany stół na zamówienie – czy warto?

Drewno od setek lat wykorzystuje się do produkcji mebli, które są wyjątkowe i trwałe. Drewniane meble nadają wnętrzom niepowtarzalnego klimatu i uroku. Doskonałym pomysłem jest kupowanie mebli drewnianych wykonanych na zamówienie, dzięki czemu będą idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Drewniany stół w kuchni będzie efektowny i elegancki, a przy tym bardzo funkcjonalny.

Zalety drewnianych mebli

Największą zaletą drewnianych mebli bez wątpienia jest trwałość. Wysoka jakość mebli pozwala na użytkowanie ich przez długie lata. Drewno, jeśli jest odpowiednio pielęgnowane, przez wiele lat zachowa wyjątkowy wygląd. Ponadto, drewniane meble mają unikalny charakter. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, a tym samym nie ma dwóch takich samych drewnianych mebli. Nawet jeśli drewniany stół zostanie wykonany według tego samego projektu, to i tak będzie się różnić kolorystyką i rozmieszczeniem słojów. Projektanci cenią drewniane meble za uniwersalność. Można je bowiem dopasować do wnętrz urządzonych praktycznie w każdym stylu. Będą pasowały do wnętrz zaaranżowanych w stylu norweskim, glamour, vintage czy klasycznych. Dodatkowo, drewniane meble są bardzo stylowe. Zawsze będą prezentować się o wiele lepiej niż te wykonane z tworzyw sztucznych.

Dlaczego warto kupić stół wykonany na zamówienie?

Stół wykonany na zamówienie będzie spełniał nasze oczekiwania i potrzeby. Co ważne, meble wykonane według indywidualnego projektu będą idealnie dopasowane rozmiarowo i stylistycznie do danego pomieszczenia. Taki mebel będziemy mogli dostosować do naszych potrzeb, np. zdecydować się na model rozkładany. Funkcjonalność drewnianego stołu można także zwiększyć decydując się na opcję z regulacją wysokości.

Wykonanie drewnianego stołu na zamówienie należy zlecić profesjonalistom, którzy mają bogate doświadczenie w realizacji tego typu zamówień. Godną polecenia jest firma Schody Renoma, prowadzona przez Pawła Harasimowicza w woj. dolnośląskim, która zajmuje się m.in. wykonywaniem na zamówienie klasycznych stołów drewnianych oraz modnych w ostatnim czasie stołów drewnianych zalewanych żywicą epoksydową.

Opracowanie:

Podziel się