Materiał Partnera Drewniane elementy wykończenia wnętrz

Drewniane elementy wykończenia wnętrz

Coraz częściej sięgamy po bliskie naturze rozwiązania. Nie inaczej jest w przypadku wystroju wnętrz. Czy to w trakcie budowy domu, czy odnowienia mieszkania, staramy się wykorzystać drewno i drewniane elementy wykończenia wnętrz, które dodają charakteru każdemu pomieszczeniu. Wybierając określony rodzaj drewna, oceniając jego wytrzymałość i długowieczność, z chęcią decydujemy się na drewniane schody, drzwi z drewna lub półki i meble do salonu czy sypialni.

Decydując się na skorzystanie z usług stolarskich, warto udać się do firm jak firma Piotr Markiel Stolarstwo. Tutaj mają Państwo pewność, że wszystkie produkty wykonane będą z należytą starannością, a zamówienia zrealizowane będą rzetelnie i terminowo. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa projekt schodów, balustrad, elementów wykończeniowych uwzględniając Państwa potrzeby i gust. Zdajemy sobie sprawę, że drewniane elementy dodają elegancji i szyku wszystkim wnętrzom. 

Drewno w naszym mieszkaniu

Drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem do pracy i tworzenia. Dzięki właściwej pielęgnacji, impregnacji oraz stosowaniu środków czyszczących przeznaczonych do drewna możemy być pewni, że posłuży nam ono przez lata. W naszej firmie specjalizujemy się w projektowaniu, wykonaniu i montażu schodów drewnianych. Realizujemy zamówienia osób prywatnych, instytucji i przedsiębiorstw. Zamawianie drewnianych schodów to najwygodniejsza z dostępnych opcji. Możecie mieć Państwo pewność, że projekt będzie przystosowany do Państwa sugestii i uwzględni na przykład jakieś niecodzienne rozwiązania architektoniczne, których schody z marketu budowlanego nie pokonają. Przygotujemy również projekt balustrady, która powstaje z wygodnej poręczy oraz wypełnienia. Do tradycyjnych pomieszczeń sugerujemy drewniane wypełnienie na przykład słupki czy warkocze z tego samego materiału, co schody. Do wnętrz nowoczesnych sprawdzi się połączenie drewna z chromowanymi elementami lub drewna ze szkłem. Poręcze mogą mieć dowolny kształt pasujący do danego pokoju. To, o czym warto pamiętać to fakt, iż schody powinny zostać wykończone lakierem lub bejcą. Przedłuży to ich żywotność, uodporni na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo w prosty sposób podkreśli charakter słojów na całej ich powierzchni.

Drewniane drzwi

Jednym z najprostszych sposobów wykorzystania drewna w mieszkaniu lub domu, gdy nie potrzebujemy schodów, jest zamontowanie drzwi drewnianych wewnętrznych lub drzwi drewnianych zewnętrznych. To najczęściej wybierana opcja, ponieważ takie rozwiązanie jest estetyczne, uniwersalne i pasuje do każdego pomieszczenia i budynku. Drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu i idealnie, gdy komponują się z elewacją. Dobrze dobrane drewniane drzwi prezentują się dobrze zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych- mogą być proste lub zdobione. Nasi pracownicy doradzą w przypadku wątpliwości, dokonają niezbędnych pomiarów, przygotują projekt i zamontują zamówiony model drzwi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i terminowo realizujemy każde zamówienie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas