Materiał Partnera Dlaczego prefabrykaty betonowe znalazły duże powodzenie w budowaniu grobowców? Firma Zbigniewa Wrony oferuje kompleksowe usługi z tego zakresu

Dlaczego prefabrykaty betonowe znalazły duże powodzenie w budowaniu grobowców? Firma Zbigniewa Wrony oferuje kompleksowe usługi z tego zakresu

Jak można się domyślić, budowa grobowców nie należy do najprostszych prac, ze względu na nakład pracy, siły i czas, w którym zlecenie musi być zrealizowane. Aby ułatwić sobie tego typu działania, wykorzystuje się prefabrykaty betonowe, które idealnie sprawdzają się jako ściany piwnic grobowych czy katakumb. Firma Zbigniewa Wrony oferuje kompleksowe usługi związane z montażem takich obiektów.

Jak wygląda budowa grobowca, nagrobków czy piwnic do chowania zmarłych lub urn?

W zależności od upodobań członków rodziny lub samego zmarłego, który za życia zainwestował w grobowiec, może on mieć różną wielkość. Coraz częściej ludzie decydują się na spalenie swojego ciała i schowanie całego popiołu do urny, dlatego też ich przestrzeń nie musi być tak duża, jak w przypadku całych trumien.

Niezależnie od tego, jaki kształt i rozmiar grobowiec będzie miał, stawia się go z płyt betonowych, które stanowią prefabrykaty. Te zaś są niezastąpionymi elementami w budownictwie, przyspieszając wszelkie prace. Tworzą jedną, całą część, która jest dostarczana na miejsce, gdzie ma być zamontowana.

Pracownik firmy Zbigniewa Wrony informuje o tym, że jako zespół świadczą kompleksowe usługi w wykonywaniu ram grobowych czy piwnic. Wykorzystują materiały wysokiej jakości, przez co trwałość końcowych produktów jest wieloletnia.

Waga przykładowego zestawu, który łączy w sobie wszystkie części do stworzenia betonowego grobowca, wynosi około 2000 kg. Czasami się zdarza, że do piwnicy można zamówić także komorę sanitarną.

Z czego składa się dwuosobowy grobowiec?

Do najbardziej popularnych grobowców pod względem zawartości osób, które będą tam umieszczone, należą te dwuosobowe. Zestaw do ich złożenia składa się z 10 długich, 4 stropowych, 14 krótkich, 2 poziomujących elementów oraz aż 16 płyt stropowych. Każdy z tych części ma odpowiednie wymiary, które są uniwersalne i nadają się do każdego projektu. Można także zainwestować w ramy betonowe, które będą solidną podstawą do zbudowania nagrobka.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas