Materiał Partnera  Co powinieneś wiedzieć na temat procesu fazowania szkła?

Co powinieneś wiedzieć na temat procesu fazowania szkła?

Fazowanie jest to proces obróbki szkła. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie efektu załamania. Ta usługa oferowana jest w profesjonalnym zakładzie szklarskim. Możesz też skorzystać w nim z takich usług jak np. szlifowanie maszynowe. Proponowane są produkty: kabiny prysznicowe na wymiar i witryny sklepowe.

Co koniecznie musisz wiedzieć o procesie fazowania szkła?

Do fazowania szkła używa się specjalnego oprzyrządowania. Dlatego też możliwe jest zachowanie preferowanej szerokości ozdobnego wykończenia. Lustra, które została poddane takiej obróbce, będą pasować do wielu stylów aranżacyjnych wnętrz. Cechą wyróżniającą takie modele jest brak widocznych krawędzi. Doskonale nadają się do powieszenia na ścianie. Usługę fazowania luster oferuje Zakład Szklarski Izmat Glass. Ta firma zajmuje się obróbką szkła od wielu lat. Dlatego też doskonale orientuje się w potrzebach i oczekiwaniach Klientów. Zlecenia realizowane są profesjonalnie i według standardów najwyższej jakości.

Jakimi właściwościami wyróżniają się fazowane lustra?

Jedną z ich właściwości są walory estetyczne. Fazowane lustra prezentują się elegancko. Każdego też potrafią zachwycić! Jednak to nie koniec ich zalet. Oprócz tego, są także bezpieczne w użytkowaniu. Ich brzegi są idealnie gładkie. Nie ma żadnych wystających kawałków. Warto zaznaczyć, że ten proces może zostać zastosowany w przypadku różnych tafli szkła. Możliwy jest do stworzenia np. przepiękny blat, czy atrakcyjna ścianka działowa. Takie elementy wspaniale będą komponować z innymi klasycznymi dodatkami we wnętrzu!

Opracowanie:

Izmat Glass Zakład szklarski Zbigniew Tomczak

Łódź , Zarzewska 17

  • tel. 784 606 662

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas