Materiał Partnera Budowa domu pod klucz – jakie zalety ma to rozwiązanie?

Budowa domu pod klucz – jakie zalety ma to rozwiązanie?

W najbliższej przyszłości planujesz postawić własny dom? W takim wypadku koniecznie powinieneś rozważyć korzystną opcję, jaką jest budowa domu pod klucz. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza gdy prowadzisz intensywny tryb życia. Wykonawca wszystkim się zajmie, a Ty właściwie nie będziesz musiał się niczym martwić! Na czym dokładnie to polega i jakie ma zalety? Dowiedz się!

Przebieg budowy domu pod klucz

Budowa domu pod klucz dzieli się na kilka etapów. Rozpoczyna się od postawienia obiektu w stanie surowym. Obejmuje to prace przygotowawcze na terenie budowy, wykonanie fundamentów i murowanie ścian. Następnie fachowcy przechodzą do montażu stolarki okiennej, drzwi zewnętrznych, instalacji oraz pokrycia dachowego. Po wykonaniu tych prac obiekt jest w stanie surowym zamkniętym.

W następnej kolejności specjaliści zabierają się za kładzenie tynków, montaż elementów instalacyjnych oraz drzwi wewnętrznych. Końcowe prace budowy domu pod klucz obejmują malowanie ścian, tapetowanie, położenie paneli lub płytek oraz wykończenie kuchni i łazienki.

Czy warto zdecydować się na budowę domu pod klucz?

Budowa domu pod klucz to rozwiązanie, które na pewno spodoba się osobom zapracowanym, które nie mają czasu na samodzielne prowadzenie i nadzorowanie realizacji inwestycji. Niemniej istotne jest to, że podejmując współpracę z jedną firmą zajmującą się budową domów taką jak np. Tomasz Gwarczyk Usługi budowlane, mamy pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane w terminie.

Decydując się na taką opcję, mamy również gwarancję, że postawienie domu będzie trwało krócej, aniżeli zdecydowalibyśmy się na zatrudnienie kilku ekip. To świetna propozycja dla osób, którym zależy na szybkim wprowadzeniu się do wymarzonego domu. Inną zaletą budowy domu pod klucz jest z pewnością niezmienność kosztów. Jedyna sytuacja, w której ostateczny kosztorys przygotowany przez specjalistów może ulec zmianie, jest drastyczny wzrost cen materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Opracowanie:

Tomasz Gwarczyk Usługi budowlane

Rosanów , Konopnickiej 2

  • tel. 505 747 906

Podziel się