Materiał Partnera Aparatura kontrolno-pomiarowa w firmie MW Automatic Waldemar Niemiec!

Aparatura kontrolno-pomiarowa w firmie MW Automatic Waldemar Niemiec!

Aparatura kontrolno-pomiarowa jest jednym z podstawowych elementów większości instalacji przemysłowych. To dzięki takim urządzeniom, jak czujniki temperatury oraz poziomu ciśnienia możliwe jest kontrolowanie najważniejszych parametrów, a także natychmiastowa reakcja w przypadku przekroczenia normy. Tego rodzaju produkty znajdziesz w ofercie firmy MW Automatic Waldemar Niemiec!

Aparatura kontrolno-pomiarowa w ofercie firmy MW Automatic

Montaż instalacji automatyki przemysłowej, elektrycznej, pneumatycznej bądź też teletechniczej zobowiązuje do zamontowania specjalistycznych urządzeń kontrolno-pomiarowych. To one będą na bieżąco sprawdzać poziom pewnych parametrów, a tym samym w razie wystąpienia zakłóceń, natychmiast wygenerują stosowne powiadomienie!

Nawet najwyższej jakości urządzenia, które zostały zamontowane w Twoim przedsiębiorstwie, muszą być kontrolowane. Tylko wtedy będą działać bez zakłóceń, a ich praca będzie efektywna.

W zależności od branży oraz rodzaju produkowanych wyrobów należy zastosować nieco inną aparaturę kontrolno-pomiarową, gdyż różne parametry podlegają kontroli.

Innowacyjne rozwiązania pozwalają na zastosowanie urządzeń do pomiarów z odczytem w miejscu pomiaru, a także z odczytem zdalnym (na podłączonych urządzeniach). Szafy sterownicze, oprogramowania oraz automatyzacja produkcji pozwala na połączenie czujników i innych urządzeń kontrolnych z komputerem, dzięki czemu wykryte nieprawidłowości są natychmiastowo wychwytywane oraz redukowane!

Firma MW Automatic Waldemar Niemiec oferuje różne modele zaworów oraz czujników temperatury, poziomu i ciśnienia! Wszystkie urządzenia dobierane są indywidualnie.

Przepływomierze to kolejny produkt, jaki oferuje firma MW Automatic

Przepływomierze to specjalne czujniki, które dokonują pomiarów masy i objętości cieczy. Dzięki bieżącej kontroli masy i natężenia przepływającego powietrza lub cieczy, można dobrać optymalną dawkę, jaka zostanie dostarczona do komory silnika! Przepływomierze na bieżąco przesyłają informację do sterowników, co umożliwia korygowania ilości i rodzaju dostarczanej mieszanki (cieczy lub gazu). Wszystko to zapewnia sprawne działanie układów oraz urządzeń, a także zapobiega usterkom spowodowanym brakiem lub złą jakością paliwa!

Wysokiej jakości aparaturę kontrolno-pomiarową, która pochodzi tylko od renomowanych producentów, znajdziesz właśnie w ofercie firmy MW Automatic Waldemar Niemiec. Po dokładnym wywiadzie z klientem oraz uzyskaniu potrzebnych informacji są w stanie zaprojektować, wykonać i zamontować nawet najbardziej skomplikowane instalacje i urządzenia. Główne branże, z którymi współpracuje przedsiębiorstwo to przemysł spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny oraz mleczarski.

Opracowanie:

MW Automatic Waldemar Niemiec

Gniewczyna Tryniecka 264

Podziel się