Materiał Partnera ZoltOs.pl - u nas znajdziesz pracę i wykwalifikowanych pracowników

ZoltOs.pl - u nas znajdziesz pracę i wykwalifikowanych pracowników

Skończyłeś szkołę średnią i szukasz swojej pierwszej pracy, a być może jesteś studentem i chcesz samodzielnie zarobić na swoje wydatki? Nieistotne, czy dopiero zaczynasz, czy może straciłeś pracę i szukasz tymczasowego zajęcia – ZoltOs.pl znajdzie pracę dla każdego.

Doświadczenie

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy, której właścicielką jest Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, prosperuje na rynku od 2014 roku. Przez te kilka lat udało jej się zyskać spore doświadczenie oraz umożliwiło poznać potrzeby rynku od podszewki. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym tj. rekrutacji pracowników administracji biurowej delegując ich do pracy u naszych Klientów lub też rekrutując bezpośrednio na stanowiska wskazane przez Klienta. Nasze usługi obejmują pozyskiwanie pracowników różnego szczebla - mówi Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk. Doświadczenie w tej branży pełni bardzo ważną funkcję, ponieważ to od niego zależy, czy agencja zyska zaufanie klienta, czy też nie.

Wysoko wykwalifikowana kadra

Istotne jest, aby agencja pracy tymczasowej miała w swojej ekipie bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę z dużym bagażem doświadczeń zawodowych, dzięki czemu nie mamy problemów w doborze przyszłych pracowników naszych Klientów.  Naszym celem jest Państwa zadowolenie, toteż w optymalny sposób łączymy osoby poszukujące pracy z pracodawcami. Oferujemy dostęp do najlepszych pracowników przy minimalnym zaangażowaniu ze strony pracodawców. Staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferta nasza jest dostosowana zawsze do indywidualnych potrzeb - twierdzi właścicielka agencji. Pamiętajmy, że to właśnie kadra świadczy o powodzeniu, czy też nie, danej agencji. Bardzo ważne jest umiejętność dobrania przyszłych pracowników dla danego klienta.

Szeroka oferta

ZoltOs.pl oferuje znalezienie zatrudnienia niemalże dla każdego. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do pracodawców, ale również do wszystkich osób poszukujących pracy, studentów, absolwentów szkół średnich oraz uczelni wyższych, matek powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych, do wszystkich, którym praca nie jest straszna i którym zależy na zdobyciu doświadczenia zawodowego - mówi właścicielka ZoltOs.pl.

Jak widzimy, korzystanie z pomocy agencji pracy tymczasowej ma bardzo wiele zalet, aczkolwiek pamiętajmy o tym, aby nasz wybór był dobrze przemyślany, absolutnie nie powinien być przypadkowy.

Opracowanie:

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Gliwice , Jasnogórska 9 lok. 402

Podziel się