Materiał Partnera Wysokiej klasy rękawice piekarnicze KP1-97 produkowane przez Spółdzielnię Inwalidów Sipro

Wysokiej klasy rękawice piekarnicze KP1-97 produkowane przez Spółdzielnię Inwalidów Sipro

Każda osoba zajmująca się pieczeniem chleba powinna zdawać sobie sprawę z podstawowych kwestii dotyczących bezpieczeństwa w miejscu pracy z tym związanym. Jedną z najistotniejszych tutaj spraw stanowi zaopatrzenie się w wysokiej klasy rękawice piekarnicze takie, jakie produkuje Spółdzielnia Inwalidów Sipro. Więcej na ten temat piszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do jego lektury.

O czym należy pamiętać w kwestii rękawic piekarniczych?

Tak jak wspomnieliśmy już o tym wcześniej, rękawice piekarnicze stanowią niezwykle ważną ochronę podczas pracy przy pieczeniu chleba. Dzięki nim unikną Państwo ciężkich poparzeń, a także ran ciętych. Jak mówi nam ekspert:

O potrzebie stosowania specjalistycznych rękawic piekarniczych świadczy duża ilość wypadków zarówno w domowych, jak i w profesjonalnych piekarniach. Szczególnie w tym drugim przypadku zwykle produkty tego typu dostępne w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego mogą okazać się niestety niewystarczające. Dzieje się tak ze względu na stosowanie bardzo wysokich temperatur.

Warto postawić na profesjonalne rękawice piekarnicze KP1-97 wytwarzane przez Spółdzielnię Inwalidów Sipro, które są m.in. odporne na działanie bardzo wysokich temperatur (do 250 stopni Celsjusza).

Dlaczego powinniśmy wybrać rękawice piekarnicze od Spółdzielni Inwalidów Sipro?

Rękawice piekarnicze KP1-97 oferowane przez Spółdzielnie Inwalidów Sipro to jednopalcowe rękawice ochronne, które spełniają wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia. Świadczy o tym certyfikat UE/302/2020/1437 wydany dnia 15.01.2020 r. przez CIOP – PIB, według którego produkty te są wykonane zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady UE NR 2016/425. Ponadto, mówi on o tym, że rękawice te spełniają wymagania podyktowane przez normy: EN 420:2003 + A1:2009, EN 388:2016+A1:2018 i EN 407:2004. Dzieje się tak poprzez zabezpieczenie dłoni nie tylko przed bardzo wysokimi temperaturami, ale także urazami mechanicznymi.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas