Materiał Partnera Usługi concierge - osobisty asystent dla każdego

Usługi concierge - osobisty asystent dla każdego

Radzenie sobie ze wszystkimi obowiązkami zawodowymi i prywatnymi nie zawsze jest proste, często bowiem brakuje nam czasu na zorganizowanie pewnych spraw. Zabiegane osoby nie muszą jednak zarywać nocy i żyć w ciągłym stresie, wystarczy skorzystać z usług concierge. Oddelegowanie kilku zadań komuś innemu to doskonały sposób na to, aby oszczędzić swój cenny czas.

Usługi concierge - asystent na każde Twoje zawołanie

Czym są usługi concierge? Osoba concierge ( po polsku znana także jako konsjerż) ma w historii długą tradycję, jest to osoba, którą można najprościej określić słowami “osobisty asystent”. Na przestrzeni lat znaczenie i zadania concierge ulegały ewolucji, obecnie zakres pomocy, jaką służyć może concierge jest bardzo szeroki. Zawód concierge wymaga sumienności, dokładności, umiejętności radzenia sobie ze stresem i różnymi sytuacjami, więc nie jest to zawód, który może wykonywać każdy. Można jednak mieć pewność, że powierzając zadanie doświadczonemu konsjerżowi można spać spokojne - zajmie się kompleksowo każdą sprawą.

Kto może skorzystać z usług concierge? Dawniej były one raczej skierowane do właścicieli firm, ale obecnie korzysta z nich wiele osób prywatnych. Jak podkreślają specjaliści firmy Polish Concierge Team, usługi tego typu nie są zarezerwowane dla konkretnej grupy odbiorców, skorzystać może z nich każdy, kto odczuwa taką potrzebę.

Kiedy przyda się pomoc concierge?

Życie zawodowe i prywatne wielu osób pełne jest spraw do załatwienia i rzeczy, o których trzeba pamiętać. Zatrudnienie osobistego asystenta na pełen etat nie zawsze jest opłacalne czy możliwe, usługi concierge są skierowane do osób, które chcą mieć wsparcie osobistego asystenta, ale chcą ustalać warunki współpracy według potrzeby chwili. Pomoc concierge może bowiem przydać się tylko podczas organizacji konkretnego przyjęcia albo planowania podróży zagranicznej, a szukanie osobistego asystenta na tak krótki czas pochłonie zbyt wiele czasu i energii. Pomoc konsjerża może przydać się praktycznie każdemu i w wielu sytuacjach - z pewnością warto zwrócić się do specjalisty zawsze wtedy, kiedy brakuje nam czasu albo nie chcemy poświęcać go na rzeczy, które z powodzeniem możemy oddelegować do wykonania komuś innemu.

Firmy świadczącze usługi concierge zatrudniają tylko doświadczone, doskonale zorganizowane osoby, dzięki temu można mieć pewność, że sprawy zostaną załatwione dokładnie. Konsjerż będzie na pewno wiedział, gdzie szukać odpowiedzi na pytanie i pomożemy klientowi jak najszybciej.

Opracowanie:

Polish Concierge Team

Bydgoszcz , hetm. Żółkiewskiego 7 lok. 4

Podziel się