Materiał Partnera Sprawy kadrowe firmy w rękach specjalistów biura rachunkowego AM-MIX

Sprawy kadrowe firmy w rękach specjalistów biura rachunkowego AM-MIX

Zarówno małe, jak i duże firmy chętnie korzystają dzisiaj z pomocy biur rachunkowych. Współpraca z nimi najczęściej dotyczy stałej obsługi księgowo-rachunkowej, w tym tej dotyczące płac. Wiele przedsiębiorstw prosi również o pomoc w zarządzaniu kadrą tak, by pracownicy w szybki, rzetelny oraz sprawiedliwy sposób uzyskali odpowiednie wsparcie. Szerokie usługi w ramach obsługi spraw kadrowych firm oferuje warszawskie biuro AM-MIX Marka Nowińskiego. Na co można liczyć we współpracy z zewnętrznymi ekspertami?

Zakres obsługi spraw kadrowych

Zakres obsługi spraw kadrowych firmy jest uzależniony od profilu działalności firmy, od jej potrzeb, a także możliwości. W inny sposób obsługiwane będą sprawy kadrowe zakładu produkcyjnego, a w inny salonu fryzjerskiego. Indywidualne podejście jest zatem niebywale ważne, a to zawsze swoim klientom oferuje zespół AM-MIX z Warszawy. Jest on w stanie sporządzać dla firmy umowy cywilnoprawne, regulaminy i statusy, a także dokumentację dotyczącą przebiegu zatrudnienia pracowników. Kompleksowa obsługa spraw kadrowych wiąże się też z prowadzeniem akt pracowników, zawsze w zgodzie z przepisami prawa pracy.

Prócz tego obsługa kadrowa firmy powinna dotyczyć:

  • przygotowywania świadectw pracy,
  • przygotowywania wniosków o emeryturę czy rentę,
  • ewidencjonowania czasu pracy,
  • prowadzenia rejestru badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • tworzenia planów urlopów pracowniczych.

Doświadczone biura rachunkowe – za takie uznaje się AM-MIX – są w stanie zapewnić również niestandardowe usługi np. zamawianie i rozliczanie zakupu posiłków dla pracowników czy ważnych w ich pracy strojów roboczych. Elastyczne podejście dla klienta jest niesamowicie ważne.

Zalety outsourcingu spraw kadrowych

Zalet outsourcingu spraw kadrowych jest bardzo dużo. Klienci biur rachunkowych takich jak AM-MIX nie muszą zakładać własnych działów kadrowych. Wiąże się to ze znaczną optymalizacją kosztów – brak konieczności zatrudnienia specjalistów ds. kadr, brak konieczności wynajmu większego biura i zakupu wyposażenia biurowego. Ponadto liczyć można na profesjonalizm i działanie według najwyższych branżowych standardów. Biura rachunkowe stale śledzą nowości w przepisach prawa oraz w świecie biznesu, gwarantując szeroko rozumiane doradztwo.

Prócz tego powierzenie spraw kadrowych takim biurom jak AM-MIX, to stawianie na zadowolenie swoich pracowników. Ich sprawy obsługiwane będą bowiem szybko, kompleksowo oraz sprawiedliwie. Wszystkie dane osobowe i pracownicze będą zaś poufne, co dzisiaj jest dla zatrudnionych osób bardzo ważne. Istotne jest też indywidualne podejście do każdego problemu i łagodzenie konfliktów w środowiskach pracy.

Jakim firmom poleca się współpracę z biurami rachunkowymi?

Współpraca z biurem rachunkowym w ramach obsługi kadr jest polecana każdej firmie niezależnie od profilu działalności oraz uzyskiwanych przychodów. Szczególnie powinny zainteresować się jednak nią przedsiębiorstwa:

  • zatrudniające bardzo dużą liczbę pracowników lub pojedynczych specjalistów,
  • rozpoczynające swoją działalność,
  • z branży transportowej, handlowej i produkcyjnej, czyli tam, gdzie opłacalność zakładania biur jest bardzo niska,
  • stawiające na takie innowacyjne rozwiązania jak leasing pracowniczy.  

Opracowanie:

Am-Mix Marek Nowiński

Warszawa , Krakowiaków 4

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas