Materiał Partnera Kasy i fiskalne w ofercie PC Help

Kasy i fiskalne w ofercie PC Help

Kasy fiskalne to podstawa funkcjonowania sektora usług. Obecne w każdym sklepie, kawiarni, a nawet w autobusie. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez nich. Firma PC Help zajmuje się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych. Posiada bogatą ofertę urządzeń producentów wysokiej klasy. Poniżej znajduje się lista dziesięciu oferowanych przez firmę produktów.

1. Kasa ELZAB Mini E ONLINE READY

Ten model posiada certyfikat ONLINE READY z gwarancją modernizacji do wersji obowiązującej od 2018 roku – firma PC Help zapewnia dostosowanie urządzenia do nowych wymogów. Jest mała i prosta w obsłudze. Jej klawiatura jest pyłoszczelna, przez co kasa doskonale sprawdza się w trudnych warunkach użytkowania.

Współpracuje z czytnikiem kodów kreskowych i posiada interfejs do podłączenia terminala kart płatniczych. Posiada możliwość wprowadzenia numeru NIP nabywcy na paragonie. Tworzy też elektroniczną wersję paragonu, która starcza na pięć lat pracy i obniża koszty kupna papieru.2. Kasa ELZAB Delta Max G E

Ta kasa fiskalna również tworzy elektroniczną kopię paragonów. Ponadto zarządza danymi w kasie lokalnie i zdalnie (poprzez modem, sieć LAN/WLAN) i pozwala na komunikację między kasą a centralą za pośrednictwem wiadomości tekstowych.

Posiada liczne funkcje, w tym obsługę ośmiu walut, rabatów oraz promocji okresowych i kwotowych (np. „3 w cenie 2”). Pozwala ustawić „zmienną cenę” dla wybranych towarów i wydziela listę podręczną towarów. Ma funkcję przeglądania ilości i wartości sprzedanych towarów.

Współpracuje z licznymi urządzeniami: komputerem, terminalem płatniczym, czytnikami kodów kreskowych, wagami, szufladą kasową z rodziny ELZAB Gamma i modemem kasowym ELZAB Telekas/GSM.

3. Kasa ELZAB Alfa Max

Trzecim modelem w ofercie PC Help jest ELZAB Alfa Max. Pozwala on na stworzenie systemu uprawnień kasjerów i tworzy raporty. Wiele jej funkcji pokrywa się z modelem Delta Max G E, a dodatkowo jest w stanie wyeliminować błędy kasjera – dokładność podawanej ilości, ograniczenia przyznawania rabatów, maksymalna suma paragonu. Towar do sprzedaży może być wybrany za pomocą numeru w bazie, nazwy, kodu kreskowego, lub zaprogramowanego przycisku. Pozwala też na zdefiniowanie klawiszy realizujących szybką sprzedaż, płatności, rabaty i wiele innych funkcji.

4. Kasa ELZAB Mini

To kasa przenośna z możliwością wykorzystania w charakterze kasy przenośnej. PC Help zapewnia możliwość dostosowania sposobu prowadzenia sprzedaży do potrzeb klienta. Zaleta tego modelu są jego małe rozmiary i ergonomiczny kształt. Jej klawisze mogą być elastycznie dedykowane, a ponadto współpracuje z wagą i szufladą.

5. Kasa ELZAB K10/K10+

Nowością w tym modelu jest pakiet K10+, który współpracuje z czytnikiem bezprzewodowym przez moduł Bluetooth. To pierwsza kasa na rynku z panelem dotykowym zamiast tradycyjnej klawiatury. Jest prosta w obsłudze, a wyświetlacz pozostaje czytelny zarówno w słabym oświetleni, jak i w ostrym słońcu. Liczba i wielkość klawiszy zmieniają się w zależności od potrzeb – te same rozwiązania stosowane są w telefonach komórkowych.

Inne urządzenia fiskalne

Oprócz sprzedaży kas fiskalnych PC Help prowadzi także instalację monitoringu. Przeprowadza naprawy komputerów oraz serwis kas fiskalnych.

Podziel się