Materiał Partnera Dobra agencja pracy tymczasowej - czyli jaka?

Dobra agencja pracy tymczasowej - czyli jaka?

Wakacje to czas, kiedy wiele osób decyduje się na wyjazd zagranicę do pracy. Powodów jest wiele, ale najistotniejszym jest ten, że w krótkim czasie można zarobić sporą sumę pieniędzy. Decydując się na wyjazd do Holandii, aby podjąć pracę, warto skorzystać z pomocy usług agencji pracy. Przy jej pomocy znajdziemy idealną, a przede wszystkim odpowiednią pracę, która będzie dostosowana do naszych kwalifikacji i umiejętności. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając agencję pracy tymczasowej? Czym powinna się charakteryzować dobra firma oferująca takie usługi? Sprawdziliśmy.

Sprawdź agencję

Przed wyborem agencji pracy tymczasowej, koniecznie powinieneś sprawdzić, czy jest ona wpisana do rejestru działalności gospodarczej, a także Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Mogłoby się wydawać, że wszystkie prosperują legalnie, lecz nie do końca tak jest, dlatego musisz być ostrożny, gdyż możesz narobić sobie jedynie problemów.

Oczywiście warto także sprawdzić, czy dana agencja pracy tymczasowej cieszy się renomą. Możemy to zrobić na kilka sposobów, czy to przeprowadzając wywiad wśród rodziny, znajomych, przyjaciół, czy sprawdzając opinie Internautów, które z pewnością znajdziemy na różnego rodzaju forach, portalach, czy serwisach.

Sposób podejścia do pracownika

W agencji pracy tymczasowej bardzo ważne jest odpowiednie i indywidualne podejście do każdej osoby. Sposób przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej wiele mówi o jakości agencji. Brak szacunku, czy zainteresowania Twoim doświadczeniem - to czynniki, które negatywnie świadczą o agencji. Dlatego też pracownicy agencji powinni być wnikliwi oraz kompetentni, dzięki czemu zdobędą zaufanie każdego klienta.

Jedną z lepszych agencji pracy tymczasowej, w której zetkniemy się z fachowo wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, jest Uspi Agencja Pracy Tymczasowej, która mieści się w Bydgoszczy i specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników zarówno stałych, jak i tymczasowych na różnorodne stanowiska.

Pamiętaj o umowie

Umowa powinna zawierać wszystkie najważniejsze informacje - zapis o stawce godzinowej, wszystkie prawa oraz obowiązki, a także postanowienia dotyczące ubezpieczenia, warunków, czy okresu zatrudnienia. Będąc Polakiem, masz prawo otrzymać umowę w języku polskim. Warto dodać, że dobra agencja pracy tymczasowej nie powinna mieć z tym najmniejszego problemu.

Podsumowując, jak widzimy, istnieje kilka czynników, na które warto rzucić okiem przed wyborem agencji pracy tymczasowej. Niewątpliwie każdy z nich jest bardzo istotny i nie powinniśmy żadnego z nich pomijać. Tylko dobry i mądry wybór zagwarantuje nam pełne zadowolenie.

Opracowanie:

Uspi Sp. z o.o.

Bydgoszcz , Gotowskiego 6

  • tel. 734 731 321

Podziel się