Materiał Partnera Postaw na świeże warzywa

Postaw na świeże warzywa

Rynek gastronomiczny jest trudnym wyzwaniem na prowadzenie własnego biznesu. Przede wszystkim ze względu na dużą konkurencję, wybicie się ponad innych stanowi spore wyzwanie. Szukając jednak recepty na sukces restauracji czy niewielkiego bistro, należy w pierwszej kolejności postawić na jakość przyrządzanych posiłków. Zapewnienie sobie dostawcy świeżych i dobrych warzyw jest jednym z takich elementów.

Chyba nie trzeba dziś już nikogo przekonywać o potrzebie spożywania dużych ilości warzyw, jako panaceum na dobrą kondycję naszego organizmu. W dzisiejszych czasach dość powszechna staje się moda na zdrowy tryb życia, którego nieodłącznym elementem jest zdrowa dieta. Prowadząc biznes gastronomiczny warto postawić na sprawdzonego i oferującego najwyższej jakości warzywa producenta. Jednym z nich jest firma Kuduk, znajdująca się w Raciborowicach Górnych w województwie dolnośląskim, występująca w formie dwóch podmiotów, mianowicie Gospodarstwa Rolnego Stanisław Kuduk oraz Produkcji Warzyw Kuduk Sp. z o.o.

Producent witamin…

Produkcja Warzyw Kuduk Sp. z o.o. dysponuje około 2200 hektarami powierzchni uprawnych zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego. Ogromne zaangażowanie, doświadczenie, a także autorskie metody upraw, odpowiednia kadra ludzi oraz nowoczesny sprzęt pozwalają przedsiębiorstwu na produkcję warzyw na najwyższym poziomie jakości. Firma Kuduk oferuje produkcję przede wszystkim: cebuli, marchwi oraz buraków ćwikłowych. Rocznie firma wytwarza ponad 6000 ton cebuli, ponad 300 ton marchwi i ponad półtora tony buraków ćwikłowych. Z kolei Gospodarstwo Rolne Stanisław Kuduk poza wymienionymi warzywami, przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji ziemniaków w różnych odmianach, z przeznaczeniem na produkcję chipsów oraz frytek.

Sprawdzony dostawca

Firma Kuduk to przede wszystkim duży producent warzyw. Poza produkcją firma specjalizuje się również w dostawach warzyw do przedsiębiorców, głównie z branży gastronomicznej. Swoje wysokiej jakości produkty Kuduk dostarcza terminowo, pakując je big bagi, worki raszlowe o wadze 5,10,15,20 i 25 kg lub dostarczając je luzem. Dodatkowo na życzenie klienta firma dostarcza obrane i umyte warzywa. Tego typu usługa znacząco skraca czas przygotowywania potraw dla klientów. Firma Kuduk, posiadając wieloletnie doświadczenie na rynku cieszy się nieposzlakowaną i dobrą opinią swoich klientów. Potwierdzają to posiadane przez przedsiębiorstwo liczne certyfikaty zaświadczające o pełnym profesjonalizmie i zaangażowaniu w pracę.

Podziel się