Materiał Partnera Jaki powinien być tort dla dziecka?

Jaki powinien być tort dla dziecka?

Trudno wyobrazić sobie udane urodziny dziecka bez pysznego tortu. W szczególności, że wypieki dla najmłodszych wyglądają zachwycająco. Zależy Ci na tym, aby wywołać uśmiech na twarzy swojej pociechy? Zastanawiasz się, jakie smaki i motywy przypadną jej do gustu? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Postaw na klasyczny smak tortu i wyjątkową dekorację

Wybierając smak tortu urodzinowego dla dziecka, należy skupić się na jego upodobaniach. Większość pociech nie lubi poznawać nowych smaków, dlatego zawsze warto zapytać je o zdanie. Zazwyczaj najlepiej sprawdzają się wypieki śmietankowe, owocowe oraz czekoladowe. Natomiast jeśli chodzi o dekoracje, to warto dostosować ją do wieku i zainteresowań dziecka. Jeżeli lubi na przykład Psi Patrol lub Barbie, to możesz wykorzystać te motywy. W przypadku najmłodszych dobrze wybrać klasyczne, pastelowe wypieki ozdobione różnymi figurkami – króliczkami, misiami, samochodami czy statkami. Można pokryć je również kolorowymi posypkami, perełkami, czekoladą lub owocami. Tak naprawdę dla osób, które zajmują się pieczeniem tortów artystycznych, nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego warto podzielić się z nimi swoimi pomysłami, a z całą pewnością pomogą Ci wybrać idealny wzór.

Torty na inne okazje

Poza urodzinami innymi ważnymi okazjami w życiu dziecka są chrzest i komunia. W obu przypadkach rodzice najchętniej decydują się na klasyczne kolory – biel lub pastele oraz lekkie śmietankowe wypieki z dodatkiem ulubionych owoców. Jak mówi nam właścicielka firmy Torcikowo U Pauliny, jeśli chodzi o najczęściej wybierane dekoracje, to w przypadku tortów komunijnych są to: hostie, krzyże, różańce, książeczki do modlitwy, zielone gałązki, kwiaty, figurki, aniołki oraz toppery. Dużo osób zamawia również wypieki w kształcie otwartej księgi. Natomiast torty na chrzciny zazwyczaj są okrągłe i bardzo często znajduje się na nich imię dziecka i data uroczystości.

Opracowanie:

Torcikowo U Pauliny-Torty Sochaczew, Żyrardów Paulina Tytek

Wiskitki , Pańska 37A

  • tel. 790 712 603

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas