Via Asperger Urszula Domosławska

 • Psycholodzy
 • 09-402 Płock , pl. Dąbrowskiego 3 lok. 24 (woj. mazowieckie)

Oferta

Gabinet Via Asperger prowadzony jest przez Urszulę Domosławską-Bieńkowską. Siedziba zlokalizowana jest w Płocku, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzona jest od 2014 roku. Zakres działalności obejmuje pomoc psychologiczną na różnych płaszczyznach.

Zajmuję się poprawą umiejętności społecznych, komunikacyjnych i prospołecznych u moich pacjentów. Proponuję wsparcie w rozwoju emocjonalnym, jak i doskonalenie umiejętności wychowawczych rodziców dzieci z ADHD i zespołem Aspergera. Stosuję sprawdzone metody i techniki, które przynoszą widoczne i trwałe rezultaty.

W Polsce na pomoc mogą liczyć dzieci autystyczne w różnym wieku. Jednak większe szanse mają małe dzieci, a ośrodków dla młodzieży jest zdecydowanie za mało. Dlatego też, powstał ośrodek Via Asperger, który zapewnia pacjentom odpowiednie zaplecze prospołeczne. Dzięki temu też zmniejsza się ilość dramatów i nieporozumień między rodzicami, a niezrozumianymi dziećmi.

W mojej pracy stosuję różne techniki i metody, które pozwalają mi na określenie stanu pacjenta. Systematyczne spotkania sprawiają, iż rezultaty widoczne są na pierwszy rzut oka. W gabinecie znajduje się wiele zabawek i akcesoriów plastycznych, z których dzieci i młodzież może korzystać podczas spotkań. Zajęcia plastyczne to również jedna z metod terapii.

Pomagam zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom i bliskim. Oni też odczuwają skutki chorób, takich jak zespół Aspergera czy nadpobudliwość. Moimi pacjentami są też nastolatkowie, którzy nie radzą sobie w kontaktach w rówieśnikami i mają problemy szkolne.

W gabinecie prowadzę również spotkania mediacyjne. Dzięki temu w obecności mediatora, rozwiązywane są problemy osób, które znalazły się w konfliktowej sytuacji i sami nie potrafią z niej wyjść.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy mi na Państwa zadowoleniu i lepszym samopoczuciu psychicznym.

Zapraszam do kontaktu w celu poznania całkowitej oferty.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Via Asperger Urszula Domosławska
NIP
7742808528
REGON
142591324
Rok założenia
2014

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Via Asperger Urszula Domosławska
 • Jaki jest adres firmy Via Asperger Urszula Domosławska Adres to: 09-402 Płock , pl. Dąbrowskiego 3 lok. 24 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Via Asperger Urszula Domosławska Kontakt telefoniczny to: 605 121 126
 • Jaki jest e-mail do firmy Via Asperger Urszula Domosławska E-mail to: flixo@o2.pl
 • Jaki jest NIP firmy Via Asperger Urszula Domosławska NIP to: 7742808528
 • Jaki jest numer REGON firmy Via Asperger Urszula Domosławska Numer REGON to: 142591324
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Via Asperger Urszula Domosławska Współrzędne geograficzne to: 52.5375495377653°N 19.7015890461301°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas