Sklep z karmą i akcesoriami dla gołębi i zwierząt domowych Edyta Emanowicz

Oferta

Sklep z Karmą i Akcesoriami Dla Gołębi i Zwierząt Domowych prowadzony przez Edytę Emanowicz znajdą Państwo w Pionkach, w województwie mazowieckim. W towar zaopatrujemy się u renomowanych producentów.

Oferujemy bogaty asortyment dla gołębi obejmujący wyposażenie gołębników, karmy, suplementy oraz wiele innych artykułów. Do skorzystania z oferty zapraszamy wszystkich hodowców gołębi.

Zapewniamy szeroką gamę akcesoriów dla psów i kotów. Sprzedajemy również karmy i kolby dla gryzoni, ryb akwariowych oraz ptakó ozdobnych. Umożliwiamy zakup witamin i karm dla kur. W planach mamy wprowadzenie do oferty karm i suplementów dedykowanych koniom.

U nas kupicie Państwo karmy dla gołębi takich producentów, jak m.in. MDM, Versele-Laga, Kampol czy Florans. W ofercie można znaleźć suplementy firm Dobkowicz, De Weerd, Beyers, Dolfos, Dobkowicz oraz wiele innych. Ponadto sprzedajemy karmy mokre i suche dla psów firm Brit, Versale-Laga, Royal Canin, Frolic, Biofeed, Dolina Noteci, Purina, Stuzzy, Pedigree.

Prowadzimy sprzedaż artykułów do pielęgnacji zwierząt, zabawek, przekąsek, ubranek, witamin oraz środków przeciw pchłom.

Sprzedaż będzie również prowadzona po godzinie 17 pod adresem: Mireń 41, 26-670 Pionki.

Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Sklep z karmą i akcesoriami dla gołębi i zwierząt domowych Edyta Emanowicz
NIP
5422729252

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Sklep z karmą i akcesoriami dla gołębi i zwierząt domowych Edyta Emanowicz
  • Jaki jest adres firmy Sklep z karmą i akcesoriami dla gołębi i zwierząt domowych Edyta Emanowicz Adres to: 26-670 Pionki , Kolejowa 24 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Sklep z karmą i akcesoriami dla gołębi i zwierząt domowych Edyta Emanowicz Kontakt telefoniczny to: 514 719 574
  • Jaki jest e-mail do firmy Sklep z karmą i akcesoriami dla gołębi i zwierząt domowych Edyta Emanowicz E-mail to: eemanowicz@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Sklep z karmą i akcesoriami dla gołębi i zwierząt domowych Edyta Emanowicz NIP to: 5422729252
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Sklep z karmą i akcesoriami dla gołębi i zwierząt domowych Edyta Emanowicz Współrzędne geograficzne to: 51.4790637°N 21.4592343°E
Informacja o przetwarzaniu danych