Biuro Rachunkowe Opti-Max Regina Włoszczyk

Oferta

Biuro Rachunkowe Opti-Max prowadzone przez Reginę Włoszczyk znajduje się w Pile, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się kompleksowymi usługami księgowymi.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu kadr i płac. Obliczamy wynagrodzenia i sporządzamy listy płac. Obliczamy też składki ZUS i sporządzamy miesięczne deklaracje. Ponadto przygotowujemy i składamy do ZUS dokumenty zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń dla pracowników. Wyliczamy podatek dochodowy osób zatrudnionych, a także rozliczamy wynagrodzenia za czas choroby, zasiłki chorobowe czy delegacje zagraniczne.

Oferujemy szeroki zakres usług. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, gdyż zależy nam na Państwa maksymalnej satysfakcji.

Do zakresu naszych usług zalicza się prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także rozliczanie dochodów oraz rozliczenie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, wprowadzaniu elementów controllingu do planu kont. Prowadzimy też księgi przychodów i rozchodów. Wykonujemy rozliczenia roczne dla prowadzących działalność i dla osób bez działalności gospodarczej. Prowadzimy rejestry VAT zakupu i sprzedaży. Sporządzamy oraz wysyłamy deklaracje podatkowe CIT, VAT i PIT.

Naszą ofertę kierujemy do firm, gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych, a także do spółek, fundacji, stowarzyszeń i klubów.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Biuro Rachunkowe Opti-Max Regina Włoszczyk
NIP
7640053138

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Biuro Rachunkowe Opti-Max Regina Włoszczyk
  • Jaki jest adres firmy Biuro Rachunkowe Opti-Max Regina Włoszczyk Adres to: 64-920 Piła , gen. Sikorskiego 33 lok. B501 (woj. wielkopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Biuro Rachunkowe Opti-Max Regina Włoszczyk Kontakt telefoniczny to: 67 351 27 24
  • Jaki jest e-mail do firmy Biuro Rachunkowe Opti-Max Regina Włoszczyk E-mail to: regina-wloszczyk@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Biuro Rachunkowe Opti-Max Regina Włoszczyk NIP to: 7640053138
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Biuro Rachunkowe Opti-Max Regina Włoszczyk Współrzędne geograficzne to: 53.1455170477171°N 16.7630811098085°E
Informacja o przetwarzaniu danych