Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller

Oferta

Firma Stolpo ma swą siedzibę w Wygodzie Mikołajewskiej, w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim. Zakładem zarządza Rumuald Miller. W branży tapicerskiej firma działa od ponad dwudziestu lat. Zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych.
Specjalizujemy sięw produkcji mebli tapicerowanych do pokoju i do kuchni. Wykonujemy szereg zestawów wypoczynkowych z różnymi obiciami oraz wygodnych sof i narożników. U nas można nabyć funkcjonalne i ładne meble do pokoju dziecięcego, które będą służyć dziecku przez wiele lat. Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu i montażu kuchni zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. W naszej firmie można także zakupić stoły kuchenne oraz krzesła, przy których smaczny będzie każdy rodzinny posiłek.
Tworzymy piękne i niepowtarzalne miejsca, w których przyjemnie będzie się mieszkało. Nasze meble wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dlatego służą każdemu Klientowi przez długi czas. Należy zaznaczyć, że nie tylko zaprojektujemy i wyprodukujemy meble, ale także dowieziemy je na miejsce i wykonamy montaż, aby od razu można z nich w pełni korzystać.
Nieustannie unowocześniamy nasze maszyny i stale wprowadzamy na rynek nowe modele mebli, aby każdy Klient mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie meble tworzymy w zgodzie z najnowszymi trendami we wzornictwie oraz w oparciu o sugestie naszych hurtowych i detalicznych odbiorców. Wykonane przez nas produkty charakteryzują się solidnością wykonania oraz trwałością.

Przyjdź do nas, a wybierzemy dla Ciebie piękne i funkcjonalne meble.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller
NIP
8311035683
REGON
730262367
PKD
31.09.Z
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller
  • Jaki jest adres firmy Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller Adres to: 95-083 Pabianice , Łaska 3/5 (woj. łódzkie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller Kontakt telefoniczny to: 668 159 789
  • Jaki jest e-mail do firmy Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller E-mail to: stolpo@vp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller NIP to: 8311035683
  • Jaki jest numer REGON firmy Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller Numer REGON to: 730262367
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Stolpo. Firma Wielobranżowa Romuald Miller Współrzędne geograficzne to: 51.6646740097927°N 19.3375754761657°E
Obowiązek informacyjny