Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonawstwo instalacji sanitarnych i C.O. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Marek Zieliński. Siedzibę mamy w Orzeszynie, w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej technice grzewczej. Jesteśmy precyzyjni i solidni, dlatego każde zlecenie realizujemy skutecznie i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Ofertę stale poszerzamy o coraz to nowe dobrej jakości urządzenia grzewcze. Zatrudniania kadra pomoże Państwu w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Proponujemy różne rodzaje kotłowni, takie jak kotłownie gazowe, olejowe i na paliwa stałe oraz ogrzewanie grzejnikowe, powietrzne albo podłogowe.

Posiadamy dużą wiedzę z zakresu instalacji centralnego ogrzewania, gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych. Montujemy systemy solarne i kominkowe. Polecamy instalacje renomowanego producenta Geberit Pluvia z podciśnieniowym odprowadzaniem wód opadowych. Wykonujemy też montaż instalacji rekuperacyjnych i wentylacyjnych oraz odkurzaczy centralnych. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również nagrzewnice wodne i pompy ciepła.

Przeprowadzamy fachowy serwis wszystkich oferowanych przez nas urządzeń i instalacji. Skutecznie naprawimy piec lub kocioł. Zapewniamy konkurencyjne ceny i skuteczność. Zainteresowanych zachęcamy do poznania szczegółów oferty umieszczonych na stronie www.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O.
NIP
1230025062
REGON
012514729
PKD
43.22.Z
Rok założenia
1990
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O.
  • Jaki jest adres firmy Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O. Adres to: Orzeszyn , Kasztanowa 22 , 05-532 Baniocha (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O. Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O. Kontakt telefoniczny to: 601 244 565
  • Jaki jest e-mail do firmy Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O. E-mail to: marcelinstalacje@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O. NIP to: 1230025062
  • Jaki jest numer REGON firmy Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O. Numer REGON to: 012514729
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne i C.O. Współrzędne geograficzne to: 52.0214825882353°N 21.0966372941176°E
Obowiązek informacyjny