V2. Autoryzowany Dealer i Serwis Yamaha. Motocykle, skutery, quady

Oferta

Siedziba naszej firmy V2 znajduje się w Opolu. Na rynku działamy od 1997 roku. Naszą specjalnością jest sprzedaż pojazdów i części zamiennych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu wszystko przebiega szybko i sprawnie.

Zajmujemy się między innymi sprzedażą motocykli, skuterów i quadów. Mamy szeroki wybór opon motocyklowych, olejów do quadów i skuterów. Można zaopatrzyć się u nas też w odzież motocyklową. Do naszych zadań należy naprawa motocykli, quadów i skuterów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji każdego zadania.

W ramach usług serwisowych zajmujemy się regulacją gaźników i zaworów, wymianą klocków hamulcowych, a także wymianą łańcuszka rozrządu. Podejmujemy się wymiany opon i uszczelniaczy przedniego zawieszenia. Uzupełnienie oferty stanowi remont kapitalny silnika, naprawa powypadkowa motocykli i skuterów.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Zapewniamy fachową, kompleksową obsługę i bardzo atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
V2. Autoryzowany Dealer i Serwis Yamaha.
NIP
7541774946
REGON
531193539
PKD
45.19.Z
Rok założenia
1997
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny