Emilia Lichota Biuro rachunkowe

Oferta

Nazywam się Emilia Lichota i prowadzę biuro rachunkowe, które znajduje się w Olsztynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2010 roku. Siedmioletnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także znacznie poszerzyliśmy ofertę. Specjalizujemy się w wykonywaniu prac z zakresu księgowości. Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw. Rachunkowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Oferujemy Państwu prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, wypełnianie rocznych deklaracji podatkowych, obsługę kadrowo-płacową, a także przygotowywanie sprawozdań i bilansów finansowych. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które znacznie ułatwiają naszą pracę.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która poradzi sobie z każdym zadaniem. Wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy elastyczną firmą, dlatego bez problemu spotkamy się z Państwem, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Do naszych obowiązków należy też prowadzenie ewidencji środków trwałych, przygotowywaniem list płac, zestawień księgowych oraz rozliczaniem podatków PIT, VAT i CIT. Podpowiadamy również klientom jakie dokumenty powinni wypełnić i czy dostarczyć je do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego.

Pomagamy klientom, którzy starają się o zwrot podatku VAT, np. za zakupione materiały budowlane. Wówczas pomagamy w wypełnianiu stosownych dokumentów i przygotowujemy różnego rodzaju pisma i zestawienia księgowe. Współpracujemy także z klientami, którzy prowadzą więcej, niż jedną działalność gospodarczą. W takim przypadku pomoc księgowego jest nieoceniona, by np. zachować systematykę w dokumentach. Przypominamy też o zbliżających się terminach rozliczeń i rozwiązujemy problemy księgowe.

Usługi świadczymy zarówno w naszym biurze, jak i za pomocą terminali zdalnych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą całkowitą ofertą, która znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Emilia Lichota Biuro rachunkowe
NIP
7391717615
REGON
519495741
PKD
74.12.Z
Rok założenia
2003
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Emilia Lichota Biuro rachunkowe
  • Jaki jest adres firmy Emilia Lichota Biuro rachunkowe Adres to: 10-514 Olsztyn , pl. Pułaskiego 7 lok. 7 (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Emilia Lichota Biuro rachunkowe Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 09:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Emilia Lichota Biuro rachunkowe Kontakt telefoniczny to: 500 060 383
  • Jaki jest e-mail do firmy Emilia Lichota Biuro rachunkowe E-mail to: emilia.lichota@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Emilia Lichota Biuro rachunkowe NIP to: 7391717615
  • Jaki jest numer REGON firmy Emilia Lichota Biuro rachunkowe Numer REGON to: 519495741
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Emilia Lichota Biuro rachunkowe Współrzędne geograficzne to: 53.78034°N 20.49073°E
Obowiązek informacyjny