Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne

Oferta

Nazywam się Grzegorz Klincewicz i jestem wykwalifikowanym elektrykiem. Siedziba mojego przedsiębiorstwa, znajduje się w Olszewkach, w powiecie szczycieńskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Działam na rynku nieprzerwanie od ponad dwóch lat.

Specjalizuję się w świadczeniu usług związanych z elektryką. Zajmuję się między innymi montażem instalacji elektrycznych. Oprócz tego proponuję wymianę instalacji. Moi klienci mogą liczyć na pomoc w rożnego rodzaju awariach elektrycznych. Sprawnie usuwam wszystkie usterki.

Dodatkowo oferuję dokładne pomiary w zakresie elektryki. Posiadam nowoczesny sprzęt, dzięki czemu każde powierzone mi zlecenie, wykonuję rzetelnie i na czas. Dysponuję niezbędnymi uprawnieniami.

W razie pytań, zachęcam do kontaktu. Zapewniam fachowe doradztwo dotyczące instalacji elektrycznych oraz przystępne ceny.

Planują Państwo montaż albo wymianę instalacji elektrycznych? W takim razie zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty mojej firmy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne
NIP
7451831959
REGON
365149771
Rok założenia
2016

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne
  • Jaki jest adres firmy Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne Adres to: Olszewki 33 , 12-120 Dźwierzuty (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne Kontakt telefoniczny to: 518 145 980
  • Jaki jest e-mail do firmy Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne E-mail to: grzegorz.klincewicz@naturamazur.pl
  • Jaki jest NIP firmy Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne NIP to: 7451831959
  • Jaki jest numer REGON firmy Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne Numer REGON to: 365149771
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Grzegorz Klincewicz Kompleksowe Usługi Elektryczne Współrzędne geograficzne to: 53.141042°N 21.45151°E
Obowiązek informacyjny