Dolnośląski Zakład Pogrzebowy, Firma Jaśnikowski Robert Jaśnikowski

Oferta

Dolnośląski Zakład Pogrzebowy zarządzany jest przez Roberta Jaśnikowskiego. Na rynku usług pogrzebowych działamy od 2013 roku. Siedziba zakładu znajduje się we Wrocławiu. Zapewniamy kompleksową oprawę ceremonii pogrzebowych.

Nasza firma pogrzebowa oferuje międzynarodowy transport zmarłych. Przewozy organizujemy również na terenie kraju. Dysponujemy luksusowymi karawanami. Są to auta renomowanych marek. Zadbamy również o oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Prowadzimy sprzedaż wieńców i kwiatów pogrzebowych. W ofercie mamy też różne rodzaje trumien i urn, na przykład ceramiczne czy mosiężne. Można u nas również zakupić drewniane obudowy na grób i krzyże.

Dysponujemy własnym krematorium. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy kaplicę, w której bliscy zmarłej osoby mogą się z nią pożegnać i oddać należyty szacunek. W tych jakże trudnych chwilach pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych. Pomożemy w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego oraz zwrotu zasiłku ZUS/KRUS.

Rozumiemy Państwa ból i wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Dolnośląski Zakład Pogrzebowy, Firma Jaśnikowski Robert Jaśnikowski
NIP
9121383068
REGON
930843939
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Dolnośląski Zakład Pogrzebowy, Firma Jaśnikowski Robert Jaśnikowski
  • Jaki jest adres firmy Dolnośląski Zakład Pogrzebowy, Firma Jaśnikowski Robert Jaśnikowski Adres to: 50-419 Oława , Zwierzyniecka 5 (woj. dolnośląskie)
  • Jaki jest NIP firmy Dolnośląski Zakład Pogrzebowy, Firma Jaśnikowski Robert Jaśnikowski NIP to: 9121383068
  • Jaki jest numer REGON firmy Dolnośląski Zakład Pogrzebowy, Firma Jaśnikowski Robert Jaśnikowski Numer REGON to: 930843939
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Dolnośląski Zakład Pogrzebowy, Firma Jaśnikowski Robert Jaśnikowski Współrzędne geograficzne to: 50.9414299443829°N 17.3038541253945°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas