Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" Janusz Pietrzak

Oferta

Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" powstała w 2003 roku. Nasz siedziba zlokalizowana jest w Nowym Sączu, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się organizacją podróży i ubezpieczeniami. Właścicielem jest Janusz Pietrzak.

Wiemy, jak ważna jest dobrze rozplanowana i bezpieczna podróż. Często korzystamy z gotowych ofert biur podróży. Jednak przecież największą frajdę sprawia możliwość zaplanowania i wyboru własnych tras. Z taką ofertą wychodzi do Państwa agencja Hermes. Zapewniamy doradztwo w zakresie kierunku podróży, trasy, środka transportu i poprzez zaopatrzenie w bilety. Wszystko dzieje się przy wskazówkach Klientów i ich aktualnych potrzebach. To Państwo sami wybierają wczasy, my tylko dobieramy najlepsze i najkorzystniejsze opcje.

Poza tym zajmujemy się skompletowaniem wszelkich potrzebnych dokumentów do wyjazdu jak choćby wizy. Kolejnym ważnym punktem naszej działalności jest oferta ubezpieczeniowa. Zaproponować możemy: ubezpieczenia turystyczne: KL, NNW, praca za granicą; ubezpieczenia majątkowe: budynki, mieszkania, wyposażenie; ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW.

Dodatkowo przyjmujemy zamówienia zbiorowe na organizację i realizację dowolnych imprez. Szczegóły dopracowane są z uwzględnieniem preferencji uczestników. Wyjazdy i imprezy organizujemy na ternie Polski i poza nią. Zapewniamy, że uczestnictwo w naszych imprezach będzie czymś niezapomnianym i nieszablonowym.

Chętnych serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i niekonwencyjne rozwiązania. Zapewniamy o terminowej realizacji zlecenia i dopracowaniu wszelkich szczegółów.

Zapraszamy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Hermes Agencja turystyczno handlowa i ubezpieczeniowa Janusz Pietrzak
NIP
7342422564
REGON
492917556
Rok założenia
2003

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Hermes Agencja turystyczno handlowa i ubezpieczeniowa Janusz Pietrzak
  • Jaki jest adres firmy Hermes Agencja turystyczno handlowa i ubezpieczeniowa Janusz Pietrzak Adres to: 33-300 Nowy Sącz , Matejki 79 (woj. małopolskie)
  • Jaki jest e-mail do firmy Hermes Agencja turystyczno handlowa i ubezpieczeniowa Janusz Pietrzak E-mail to: evjanusz@interia.pl
  • Jaki jest NIP firmy Hermes Agencja turystyczno handlowa i ubezpieczeniowa Janusz Pietrzak NIP to: 7342422564
  • Jaki jest numer REGON firmy Hermes Agencja turystyczno handlowa i ubezpieczeniowa Janusz Pietrzak Numer REGON to: 492917556
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Hermes Agencja turystyczno handlowa i ubezpieczeniowa Janusz Pietrzak Współrzędne geograficzne to: 49.6172273027675°N 20.7001358304743°E
Obowiązek informacyjny