Quadosvera Dawid Czok
- Analityczna aparatura
- Nowa Schodnia , Kuczki 6 , 46-040 Ozimek (woj. opolskie)
O firmie
Firma Quadosvera Dawid Czok zlokalizowana jest pod adresem: Kuczki 6, Nowa Schodnia, opolskie. 9910544552 to Numer Identyfikacji Podatkowej działalności. Można się z nami skontaktować pod numerem telefonu 797 650 692. Adres poczty elektronicznej to: czokapik123pl123@gmail.com.
Początki biznesu sięgają 2022 roku. W Krajowym Rejestrze Urzędowym Podmiotów Gospodarki Narodowej firma ma numer REGON: 522001870. Analityczna aparatura to branża, w której działamy. Nasze współrzędne geograficzne wynoszą: 50.6694282319918N, 18.185101583741E.
Jesteś właścicielem tej firmy?
Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?
Zarządzaj stroną tej firmyInformacje handlowe
- Nazwa rejestrowa
- Quadosvera Dawid Czok
- NIP
- 9910544552
- REGON
- 522001870
- Rok założenia
- 2022
Opinie (0)
WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Średnia ocen
Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.
Najczęściej zadawane pytania
- Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Quadosvera Dawid Czok
- Jaki jest adres firmy Quadosvera Dawid Czok Adres to: Nowa Schodnia , Kuczki 6 , 46-040 Ozimek (woj. opolskie)
- Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Quadosvera Dawid Czok Kontakt telefoniczny to: 797 650 692
- Jaki jest e-mail do firmy Quadosvera Dawid Czok E-mail to: czokapik123pl123@gmail.com
- Jaki jest NIP firmy Quadosvera Dawid Czok NIP to: 9910544552
- Jaki jest numer REGON firmy Quadosvera Dawid Czok Numer REGON to: 522001870
- Jakie są współrzędne geograficzne firmy Quadosvera Dawid Czok Współrzędne geograficzne to: 50.6694282319918°N 18.185101583741°E