Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba

Oferta

Przedsiębiorstwo Gleb-Metal znajduje się w Mrągowie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Zajmujemy się wykonywaniem zbrojeń do betonu i nie tylko. Osobą zarządzającą jest Andrzej Gleba. Ponad osiemnastoletnie doświadczenie sprawiło, iż pozyskaliśmy zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych firm. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie również ugruntowaną pozycję na rynku.

Do naszych zadań należy produkowanie:
 • zbrojeń z prętów żebrowanych,
 • zbrojeń oporowych typu L,
 • konstrukcji stalowych,
 • siatek zbrojeniowych,
 • zbrojeń do betonu.
Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam wielozadaniowość. Linia produkcyjna została oparta na komputerowo sterowanych maszynach zbrojarskich, które pozwalają nam na produkcję różnego rodzaju prefabrykatów ze stali żebrowanej i gładkiej, która występuje w kręgach i prętach.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają ogromną wiedzę i umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami. Dbamy o bezpieczeństwo kadry podczas pracy, dlatego każdy pracownik wyposażony jest w odpowiedni strój i akcesoria, a także uprawnienia niezbędne do wykonywania zawodu. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Wykonujemy zbrojenia, które znajdują szeroki zastosowanie w budownictwie konstrukcyjnym. Najczęściej produkujemy zbrojenia oporowe typu L, które mają od 0,5 do 3,5 metrów wysokości. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, gdyż zależy nam, by wyroby zbrojarskie cechowały się trwałością i solidnym wykonaniem. Na specjalne życzenie klientów podejmujemy się realizacji również nietypowych zleceń.

Ponadto specjalizujemy się w świadczeniu usług spawalniczych. Dysponujemy dwunastoma stanowiskami, przy których dostępne są nowoczesne i specjalistyczne urządzenia. Używamy wysokiej klasy stali kwasoodpornej, z której jesteśmy wykonać każdy element konstrukcji stalowej. Zlecenia wykonujemy w oparciu o wcześniej sporządzony projekt oraz rysunki konstrukcyjne. Na ich podstawie produkujemy zbrojenia głównie ze stali żebrowanej, które dostarczamy pod wskazany adres przez klienta.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu z efektu końcowego. Zapewniamy, iż wszystkie prace zostaną wykonane na czas. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na każde pytanie.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba
NIP
7421609825
REGON
510585201
PKD
25.11.Z
Rok założenia
2003
Liczba pracowników
21-50 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba
 • Jaki jest adres firmy Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba Adres to: 11-700 Mrągowo , Lubelska 42i (woj. warmińsko-mazurskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-16:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba Kontakt telefoniczny to: 89 741 16 81
 • Jaki jest e-mail do firmy Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba E-mail to: gleb-metal@o2.pl
 • Jaki jest NIP firmy Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba NIP to: 7421609825
 • Jaki jest numer REGON firmy Gleb-Metal Zbrojarnia Andrzej Gleba Numer REGON to: 510585201
Obowiązek informacyjny