Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert

Oferta

Siedziba prowadzonej przez nas firmy Termika znajduje się w Mławie, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Robert Bieniek. Nasza oferta jest skierowana do osób szukających rozwiązań związanych z ogrzewaniem domowym. Klientom oferujemy profesjonalną pomoc w doborze systemów grzewczych i zaopatrzenia w wodę. Pomagamy również w sprawach związanych z odprowadzaniem ścieków gospodarczo-bytowych. Dodatkowo zajmujemy się instalatorstwem w tych dziedzinach.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i zatrudniamy doświadczonych fachowców, dzięki czemu możemy szybko a dokładnie przeprowadzić wszystkie prace. Korzystamy wyłącznie z materiałów od sprawdzonych producentów, ponieważ najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie.

W ofercie firmy znajdują się m.in. pompy CWU, sterowniki do pomp, a także armatura sanitarna. Zajmujemy się sprzedażą węglowych i gazowych kotłów centralnego ogrzewania. Nie zabraknie u nas grzejników aluminiowych i stalowych. W konkurencyjne cenie mamy podgrzewacze i wymienniki CWU. Sprzedajemy rury, kształtki i inne artykuły instalacyjne. Klienci mogą skorzystać też z opcji zakupu towarów wraz z montażem. Na świadczone usługi udzielamy 3-letniej gwarancji.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z ofertą zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert
NIP
5691254845
REGON
130373973
Rok założenia
2004

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert
  • Jaki jest adres firmy Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert Adres to: 06-500 Mława , al. Piłsudskiego 10A (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert Kontakt telefoniczny to: 601 916 203
  • Jaki jest e-mail do firmy Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert E-mail to: poczta@termikabieniek.pl
  • Jaki jest NIP firmy Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert NIP to: 5691254845
  • Jaki jest numer REGON firmy Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert Numer REGON to: 130373973
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Termika. Technika Grzewcza. Bieniek Robert Współrzędne geograficzne to: 53.1310166413186°N 20.3736489794847°E
Obowiązek informacyjny