Kocz. Warsztat samochodowy, mechanika, wypożyczalnia przyczep. A. Bańkowski

Aktualizuj dane

Oferta

Siedzibą warsztatu samochodowego Kocz jest Michałowo-Reginowo, w powiecie legionowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku pod kierownictwem Adama Bańkowskiego.

Zajmujemy się mechaniką samochodową w szerokim zakresie. Naprawiamy układy hamulcowe i zawieszenia, wymieniamy sprzęgła, rozrząd i olej. Podejmujemy się diagnostyki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację niezależnie od marki, czy typu samochodu. Posiadamy profesjonalną stację obsługi klimatyzacji firmy Texa. Polecamy także sprzedaż opon od renomowanych producentów oraz felg. Prowadzimy usługi wulkanizacyjne.

Dobrze znamy się na motocyklach. Jesteśmy obeznani z naprawą układów hamulcowych i przednich zawieszeń, regulujemy zawory oraz gaźniki, wymieniamy układy napędowe, w tym łańcuchy i zębatki. Również tutaj możemy zaoferować naszym Klientom opony. Dokonujemy też przeglądy motorów przed sezonem.

Zajmujemy się skuterami śnieżnymi i quadami. Działamy jako wypożyczalnia przyczep. Posiadamy przyczepy i lawety, które można wynająć wraz z odpowiednim wyposażeniem. Przyczepy mogą być duże, lub większe i przewozić nie tylko quady, czy motocykle, ale również łodzie, a nawet bele drewna.

W zakresie sprzedaży części zamiennych proponujemy szeroki wybór akumulatorów, różnorodnych akcesoriów, czy materiałów eksploatacyjnych także w szerokim spektrum wszelkiego rodzaju pojazdów.

Rzetelni i sumienni mechanicy to nasza wizytówka. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i traktujemy Klientów z pełną powagą co sprawia, że zawsze jesteśmy w pełni zaangażowani w pracę, rzetelni, a także terminowi. Posiadamy ubezpieczenie OC obejmujące wykonane prace i powierzony sprzęt. Gwarantujemy również korzystne ceny.

Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kocz. Wypożyczalnia Przyczep. Adam Bańkowski
NIP
5361634792
REGON
140578992
Rok założenia
2006
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny