Kasy Fiskalne DD Serwis Kasy i drukarki fiskalne, terminale płatnicze, monitoring

Oferta

DD Serwis to firma, która znajduje się w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1995 roku. Dokładanie poznaliśmy naszą branżę, dzięki czemu stworzyliśmy ofertę, która jest odpowiedzią na wszelkie Państwa oczekiwania.

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej klasy kas i drukarek fiskalnych. Nasze produkty pochodzą wyłącznie od uznanych i sprawdzonych producentów. Sprzęty stanowią idealne wyposażenie dla sklepów, biur czy salonów kosmetycznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również terminale płatnicze, systemy komputerowe oraz wagi elektroniczne i kserokopiarki. Ponadto dostarczamy Klientom specjalistyczne oprogramowania magazynowe. Profesjonalnie zajmujemy się również instalacją oraz serwisem kas fiskalnych, wag, drukarek czy oprogramowań i komputerów. Dodatkowo oferujemy Państwu materiały eksploatacyjne, takie jak rolki, kasety barwiące i etykiety do wag i drukarek. Uzupełnieniem oferty jest legalizacja wag.

Nasi doświadczeni pracownicy doradzą Państwu przy wyborze produktów. Wszelkie zlecenia realizujemy sprawnie i bezproblemowo. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Działamy kompleksowo, załatwimy dla Państwa niezbędne formalności związane z rejestracją urządzeń fiskalnych.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
D&D Serwis
NIP
6911517751
REGON
390610182
PKD
72.50.Z
Rok założenia
2001

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny