Grzegorz Filip. Pracownia projektowa

Oferta

Nasza pracownia projektowa znajduje się w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy od ponad 30 lat. Przez ten czas znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli firm. Osobą decyzyjną jest Grzegorz Filip.

Do naszych obowiązków należy projektowanie domów jednorodzinnych, projektowanie domów wielorodzinnych, projektowanie obiektów sakralnych, projektowanie obiektów komercyjnych, projektowanie obiektów użyteczności publicznej, a także urzędów. Do każdego zlecenia przygotowujemy kompletną dokumentację projektową, w której zawarte są wszystkie parametry budynku.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie też odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania z tej dziedziny.

Domy projektujemy według najnowszych trendów i staramy się, by był jak najbardziej funkcjonalny. Przydatna jest na tym etapie wizualizacja, na której klient może zobaczyć jak po skończeniu prac będzie wyglądał jego dom. Wówczas można wprowadzić niewielkie zmiany i korekty.

Na koncie mamy ponad 50 przygotowanych dokumentacji wykonawczych i budowlanych. Podejmujemy się też realizacji nietypowych projektów na życzenie klientów. Do naszych obowiązków należy też sporządzanie specjalistycznych projektów konstrukcyjnych. Sprawujemy też nadzór budowlany. Architektura to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Grzegorz Filip. Pracownia projektowa
NIP
5361039753
REGON
016038065
PKD
71.11.Z
Rok założenia
1990
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Grzegorz Filip. Pracownia projektowa
  • Jaki jest adres firmy Grzegorz Filip. Pracownia projektowa Adres to: 05-119 Legionowo , Sienkiewicza 19 lok. 4 (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Grzegorz Filip. Pracownia projektowa Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Grzegorz Filip. Pracownia projektowa Kontakt telefoniczny to: 501 311 631
  • Jaki jest e-mail do firmy Grzegorz Filip. Pracownia projektowa E-mail to: grzegorz@ppgf.pl
  • Jaki jest NIP firmy Grzegorz Filip. Pracownia projektowa NIP to: 5361039753
  • Jaki jest numer REGON firmy Grzegorz Filip. Pracownia projektowa Numer REGON to: 016038065
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Grzegorz Filip. Pracownia projektowa Współrzędne geograficzne to: 52.400974703263°N 20.9361399457136°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas