Winnicki Zbigniew. Usługi geodezyjne

Oferta

Siedziba firmy prowadzonej przez doświadczonego geodetę uprawnionego Zbigniewa Winnickiego znajduje się w Łące Prudnickiej, w województwie opolskim. Na rynku funkcjonujemy od 1992 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Działamy na terenie województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.

Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne. Wykonujemy precyzyjne pomiary geodezyjne przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu. Podejmujemy się między innymi podziałów nieruchomości i działek oraz ustalania granic. Wykonamy też tyczenie i pomiary inwentaryzacyjne. Podejmujemy się również pomiaru objętości. Ponadto ustalamy granice nieruchomości oraz wykonujemy ewidencję gruntów i budynków. Problemu nie stanowią dla nas także rozgraniczenia.

Jeżeli chodzi o kartografię, to tworzymy precyzyjne mapy geodezyjne, między innymi do celów projektowych czy numeryczne. Stworzymy też mapy ewidencyjne. Wyposażyliśmy się w sprzęt do opracowywania map w wersji cyfrowej. Dodatkowo zapewniamy geodezyjną obsługę inwestycji.

Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście. Prace geodezyjne przeprowadzimy zgodnie z oczekiwaniami. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu oraz do podjęcia współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Zbigniew Winnicki Usługi geodezyjne
NIP
7551020479
REGON
004513423

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Zbigniew Winnicki Usługi geodezyjne
  • Jaki jest adres firmy Zbigniew Winnicki Usługi geodezyjne Adres to: Łąka Prudnicka , Nad Złotym Potokiem 18 , 48-200 Prudnik (woj. opolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Zbigniew Winnicki Usługi geodezyjne Kontakt telefoniczny to: 535 259 607
  • Jaki jest e-mail do firmy Zbigniew Winnicki Usługi geodezyjne E-mail to: wpz@poczta.onet.pl
  • Jaki jest NIP firmy Zbigniew Winnicki Usługi geodezyjne NIP to: 7551020479
  • Jaki jest numer REGON firmy Zbigniew Winnicki Usługi geodezyjne Numer REGON to: 004513423
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Zbigniew Winnicki Usługi geodezyjne Współrzędne geograficzne to: 50.3133259°N 17.5332249°E
Obowiązek informacyjny