Eko Drewno Sp.j. A. Nowak

Oferta

EKO DREWNO od 2005 roku zajmuje się importem, produkcją, dystrybucją detaliczną i hurtową oraz montażem wysokiej jakości ekologicznych wyrobów z drewna.

NASZA FILOZOFIA

Słowo eko w nazwie stanowi dla nas zobowiązanie, aby nasze produkty były ekologiczne i pochodziły tylko z legalnych i certyfikowanych źródeł. W zdecydowanej większości nasze drewno pochodzi z lasów europejskich, w których prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna.

NASZE MAGAZYNY

Posiadamy jedno z najnowocześniejszych w Polsce centrów dystrybucji drewna, które powstało w zabytkowym XX wiecznym kompleksie budynków, pieczołowicie odrestaurowanych, rozbudowanych i dostosowanych do potrzeb dystrybucji drewna.

Nasze magazyny odpowiadają najwyższym wymaganiom dotyczącym prawidłowego przechowywania wysokiej jakości wyrobów z drewna (odpowiednia temperatura, wilgotność, nasłonecznienie), są wyposażone w najnowocześniejsze regały wysokiego składowania, które w połączeniu z techniką transportu magazynowego umożliwiają szybki dostęp do każdego z setek produktów, jakie mamy na magazynie.

Nasze stany magazynowe produktów dostępnych od ręki należą do najwyższych w branży.

NASZ ZESPÓŁ

Serce naszej firmy stanowią ludzie i ich kompetencje. Każdy z nas całe swoje życie zawodowe poświęcił na zdobywanie coraz większej wiedzy na temat drewna i ekologii. Większość z nas drewnem zajmuje się od ok. 20 lat.

BIURO HANDLOWE i SALA EKSPOZYCYJNA

Klienci obsługiwani są w komfortowych warunkach, zapewniających szybkość, wygodę i dyskrecję obsługi handlowej. W dwóch salach ekspozycyjnych prezentowana jest nasza pełna oferta produktowa, a także organizowane są cykliczne szkolenia i prezentacje przeznaczone dla architektów oraz montażystów

SKLEP DLA MAJSTERKOWICZA

Przy magazynie prowadzimy dobrze zaopatrzony sklep z asortymentem dla majsterkowicza. W przeciwieństwie do tradycyjnego marketu budowlanego każdy majsterkowicz z łatwością uzyska u nas fachową poradę, pomoc w doborze odpowiednich produktów, docięcie drewna do transportu, pomoc w załadunku do auta lub transport.

NASZE USŁUGI MONTAŻOWE

Świadczymy usługi montażu elewacji, tarasów, parkietów oraz wielu innych produktów z naszej oferty. Działamy fachowo, terminowo i w rozsądnych cenach. W zakresie montażu obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i duże firmy budowlane i developerskie.

WSPÓŁPRACA

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Odbiorcom hurtowym proponujemy atrakcyjne warunki handlowe.

Zapraszamy do współpracy architektów i ekipy montażowe z całej Polski, a także producentów i dystrybutorów innowacyjnych, wysokiej jakości wyrobów z drewna.

Zapraszamy!

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Eko Drewno Sp.j. A. Nowak
KRS
0000247537
NIP
9151701076
PKD
46.73.Z
Rok założenia
2005
Liczba pracowników
21-50 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Eko Drewno Sp.j. A. Nowak
  • Jaki jest adres firmy Eko Drewno Sp.j. A. Nowak Adres to: 55-114 Kryniczno , Szkolna 2 (woj. dolnośląskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Eko Drewno Sp.j. A. Nowak Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-17:00; Sb.: 09:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Eko Drewno Sp.j. A. Nowak Kontakt telefoniczny to: 71 387 82 85
  • Jaki jest e-mail do firmy Eko Drewno Sp.j. A. Nowak E-mail to: biuro@ekodrewno.pl
  • Jaki jest numer KRS firmy Eko Drewno Sp.j. A. Nowak Numer KRS to: 0000247537
  • Jaki jest NIP firmy Eko Drewno Sp.j. A. Nowak NIP to: 9151701076
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Eko Drewno Sp.j. A. Nowak Współrzędne geograficzne to: 51.20839°N 17.03946°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas