Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima

Oferta

Przedsiębiorstwo Agrounima to firma z Krotoszyna w województwie wielkopolskim zajmująca się produkcją, sprzedażą i usługami nakierowanymi szczególnie na branżę rolniczą. Firma, której właścicielem jest mgr inż. Cezary Sztuder działa na rynku od 1992 roku i niezmiennie dostarcza wszystko co niezbędne do prowadzenia gospodarstwa rolnego i zakładu przemysłowego. Wśród sztandarowych produktów zakładu można wymienić usuwacze obornika. Są to urządzenia sterowane ręcznie oraz maszyny automatyczne. W każdym przypadku ich eksploatacja jest bardzo prosta, a konstrukcja zapewnia długie i bezawaryjne działanie, nawet w najtrudniejszych warunkach. W sytuacji, gdy jednak dojdzie do awarii firma świadczy usługi serwisowe w ramach gwarancji i po jej zakończeniu. W oborach sprawdzają się również specjalne konstrukcje takie jak przegrody dla bydła i uwięzi.

Poza wymienionymi urządzeniami zakład oferuje:
 • punktowe osuszacze ziarna
 • taczki terenowe
 • elementy hydrauliki siłowej
Ważnym punktem w firmowej ofercie Agrounima są systemy służące do przenoszenia materiałów sypkich, sprawdzające się w zakładach przemysłowych, gospodarstwach i wszędzie tam, gdzie trzeba szybko transportować duże ilości produktów. Są to przenośniki taśmowe wraz z częściami zamiennymi i bębnami napędowymi, przenośniki kubełkowe i przenośniki ślimakowe. Do transportu bali słomy i worków przydają się także wózki gospodarcze i specjalne wózki do balotów oraz słomy.

Firma sprzedaje również narzędzia, artykuły BHP i PPOŻ oraz świadczy usługi w zakresie obróbki metali. Pracownicy przedsiębiorstwa spawają, tną, wytłaczają rozmaite elementy i produkują całe konstrukcje stalowe.

Więcej informacji związanych z działalnością przedsiębiorstwa Agrounima znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima
NIP
6210033730
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
11-20 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima
 • Jaki jest adres firmy Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima Adres to: 63-700 Krotoszyn , Transportowa 21 (woj. wielkopolskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-15:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima Kontakt telefoniczny to: 602 102 942
 • Jaki jest e-mail do firmy Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima E-mail to: agrounima@vp.pl
 • Jaki jest NIP firmy Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima NIP to: 6210033730
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Agrounima Współrzędne geograficzne to: 51.6731503780863°N 17.413787742458°E
Informacja o przetwarzaniu danych