Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne

Oferta

Specjalistyczne centrum medyczne Oto Medic znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2007 roku. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń laryngologicznych. Przyjmujemy pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc.

Zakres naszych obowiązków obejmuje badanie słuchu, badanie słuchu dzieci oraz przeprowadzanie badań alergologicznych. Specjalizujemy się też w foniatrii, czyli dziedzinie nauk o wydawaniu dźwięków do środowiska przez człowieka. W tym zakresie zajmujemy się fonacją, jej zaburzeniami i leczeniem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. W gabinecie znajdują się specjalistyczne urządzenia medyczne, za pomocą których przeprowadzamy większość badań. Na podstawie wyników stawiamy diagnozę i rozpoczynamy leczenie.

Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła oraz słuchu u noworodków, dzieci i osób dorosłych. Nasi pacjenci mogą skorzystać z usług neurologa, endokrynologa i logopedy. Wykonujemy takie badania, jak audiometria totalna i impedancyjna, otoemisja akustyczna, badania przesiewowe słuchu u noworodków,

Specjalizujemy się również w doborze i regulacji aparatów słuchowych i generatorów szumów. Przeprowadzamy również laseroterapię szumów usznych, a pacjentom umożliwiamy wypożyczenie aparatów słuchowych. Podejmujemy się też ortopedii dziecięcej, w ramach której leczymy wady wrodzone i nabyte, takie jak niedorozwój i zwichnięcia stawów biodrowych.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne
KRS
0000293335
NIP
6772301176
REGON
120579978
Rok założenia
2007
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne
 • Jaki jest adres firmy Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne Adres to: 30-082 Kraków , Kazimierza Wielkiego 118 lok. 2 (woj. małopolskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 09:00-17:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne Kontakt telefoniczny to: 12 631 88 99
 • Jaki jest e-mail do firmy Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne E-mail to: otomedic@wp.pl
 • Jaki jest numer KRS firmy Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne Numer KRS to: 0000293335
 • Jaki jest NIP firmy Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne NIP to: 6772301176
 • Jaki jest numer REGON firmy Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne Numer REGON to: 120579978
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Oto Medic Specjalistyczne Centrum Medyczne Współrzędne geograficzne to: 50.0745698039216°N 19.913795254902°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas