Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl

O firmie

Firma o nazwie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl znajduje się w województwie małopolskim. Adres naszej działalności to: Królowej Jadwigi 97, Kraków. Najszybciej można się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer: 783 745 341. Branża, w której jesteśmy specjalistą, to Szkolenia, kursy.

W sprawie oferty zachęcamy do kontaktu mailowego: bok@edumaster.pl. Numer: 369254520 to numer, pod którym nasz biznes figuruje w bazie REGON. Od 2018 roku zdobywamy doświadczenie w naszej branży. Dzięki współrzędnym: 50.057119N, 19.90158E szybko odnajdziesz do nas drogę.

Nasza firma Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl, która zlokalizowana jest w miejscowości Kraków, zajmuje się organizacją fachowych szkoleń i kursów. Oferujemy różnego rodzaju kursy przeznaczone dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także uzupełnić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Nasza firma szkoleniowa proponuje kursy na najwyższym poziomie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl
REGON
369254520
Rok założenia
2018

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl
  • Jaki jest adres firmy Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl Adres to: 30-209 Kraków , Królowej Jadwigi 97 (woj. małopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl Kontakt telefoniczny to: 783 745 341
  • Jaki jest e-mail do firmy Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl E-mail to: bok@edumaster.pl
  • Jaki jest numer REGON firmy Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl Numer REGON to: 369254520
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster. Pl Współrzędne geograficzne to: 50.057119°N 19.90158°E
Informacja o przetwarzaniu danych