Pferd VSM Sp. z o.o.

Oferta

Pferd VSM prowadzimy w Kostrzynie, w województwie wielkopolskim. Oferujemy produkty niemieckich producentów, zapewniamy serwis gwarancyjny i szkolimy przyszłych użytkowników. Od 1997 roku dostarczamy wszystko, co potrzebne do obróbki metali, drewna, szkła, tworzyw sztucznych i innych materiałów.

W przypadku produktów marki Pferd są to m.in. pilniki do ostrzenia, do drewna, do metalu i diamentowe. Sprzedajemy również:
  • trzpienie frezarskie,
  • ściernice trzpieniowe,
  • ściernice tarczowe,
  • ściernice stacjonarne,
  • szczotki techniczne.
Dostarczamy też inne narzędzia tnące i przeznaczone do szlifowania i polerowania oraz napędy narzędziowe. Są to napędy elektryczne i pneumatyczne, przede wszystkim do szlifierek.

Sprzedajemy też materiały i gotowe produkty ścierne. Dysponujemy rozwiązaniami VSM w formie pasów bezkońcowych, rolek ściernych, krążków ściernych i arkuszy ściernych. Oferujemy materiały z ziarnem korundowym, węglikiem krzemu, z ziarnem ceramicznym, z ziarnem cyrkokorundowym i z ziarnem kompaktowym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Pferd VSM! Więcej informacji o produktach, szkoleniach, możliwości przetestowania narzędzi i serwisie udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
PFERD VSM Sp. z o. o.
NIP
9521274845
REGON
012314700
PKD
46.90.Z
Rok założenia
1997
Liczba pracowników
21-50 osób

Opinie (6)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 5.0
  • 6 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
  • Filip

    • 5.0
    • 02-06-2022

    Narzędzi od Pferd nie zamieniłbym nigdy na żadne inne.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • qwer

    • 5.0
    • 07-04-2022

    Polecam wszystkim, którzy szukają solidnie wykonanych narzędzi ściernych.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Marek

    • 5.0
    • 08-02-2022

    Polecam narzędzia do szlifu dokładnego i polerowania, jestem z nich bardzo zadowolony.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Chińczyk

    • 5.0
    • 13-12-2021

    Specjaliści w doborze i dostawie narzędzi ściernych. Narzędzia o znakomitej, sprawdzonej jakości.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Marcin

    • 5.0
    • 23-10-2021

    Narzędzia i materiały ścierne, które nie mają sobie równych pod względem jakości. Mój sprawdzony wybór.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Niter

    • 5.0
    • 16-08-2021

    Trzpienie frezarskie, dobrze sprawdzające się podczas fazowania czy piłowania przełomów, świetne jakościowo produkty.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: PFERD VSM Sp. z o. o.
  • Jaki jest adres firmy PFERD VSM Sp. z o. o. Adres to: 62-025 Kostrzyn , Polna 1A (woj. wielkopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy PFERD VSM Sp. z o. o. Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 09:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy PFERD VSM Sp. z o. o. Kontakt telefoniczny to: 61 897 04 80
  • Jaki jest e-mail do firmy PFERD VSM Sp. z o. o. E-mail to: biuro@pferdvsm.pl
  • Jaki jest NIP firmy PFERD VSM Sp. z o. o. NIP to: 9521274845
  • Jaki jest numer REGON firmy PFERD VSM Sp. z o. o. Numer REGON to: 012314700
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy PFERD VSM Sp. z o. o. Współrzędne geograficzne to: 52.4014607647059°N 17.2201627058824°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas