Formar mgr inż. Maciej Krepski

 • Biura projektów
 • 95-050 Konstantynów Łódzki , Józefów 43 (woj. łódzkie)

Oferta

Firma Formar ma siedzibę w Konstantynowie Łódzkim. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Maciej Krepski. Działalność w branży instalacyjnej i projektowej rozpoczęliśmy w 2005 roku. Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa łódzkiego.

Zajmujemy się głównie wykonywaniem instalacji sanitarnych oraz przygotowywaniem dokumentacji projektowej. Specjalizujemy się także w sporządzaniu projektowanych charakterystyk energetycznych oraz świadectw charakterystyki energetycznej. Na swoim konie mamy już wiele z sukcesem zrealizowanych inwestycji obejmujących zarówno budynki wielorodzinne, jak i domy jednorodzinne. Problemu nie stanowią dla nas ani instalacje sanitarne wewnętrzne, ani zewnętrzne. Pomożemy w doborze korzystnych rozwiązań dla zaprojektowanych już instalacji oraz z wydaną już decyzją pozwolenia na budowę.

Podejmujemy się realizacji zleceń dotyczących instalacji sanitarnych wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz centralnego ogrzewania. Podejmiemy się też wykonania przyłączy kanalizacyjnych i wodociągowych. Dzięki dużej wiedzy możemy opracowywać dokumentację projektową dla instalacji sanitarnych. Przygotujemy też świadectwa charakterystyki energetycznej.

Dodatkowo podejmiemy się również wykonawstwa instalacji nawadniania ogrodów. Nawet najtrudniejsze zlecenia zrealizujemy w terminie i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Wszystkim zainteresowanym osobom zaproponujemy optymalne i odpowiednie do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Podczas pracy respektujemy “Warunki Techniczne Wykonania i Odbioru Instalacji”. Działamy we wszystkich systemach lub ich odpowiednikach obecnych na polskim rynku.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy. Zapraszamy.

Bo Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Formar mgr inż. Maciej Krepski
NIP
7272291274
REGON
100733892
Rok założenia
2009

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Formar mgr inż. Maciej Krepski
 • Jaki jest adres firmy Formar mgr inż. Maciej Krepski Adres to: 95-050 Konstantynów Łódzki , Józefów 43 (woj. łódzkie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Formar mgr inż. Maciej Krepski Kontakt telefoniczny to: 603 675 787
 • Jaki jest e-mail do firmy Formar mgr inż. Maciej Krepski E-mail to: formar@vp.pl
 • Jaki jest NIP firmy Formar mgr inż. Maciej Krepski NIP to: 7272291274
 • Jaki jest numer REGON firmy Formar mgr inż. Maciej Krepski Numer REGON to: 100733892
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Formar mgr inż. Maciej Krepski Współrzędne geograficzne to: 51.7405719°N 19.3006935°E
Obowiązek informacyjny