Hanna. Biuro tłumaczeń.H. Dmowska-Zielińska

 • Tłumacze przysięgli
 • Doświadczeni tłumacze przysięgli
 • 05-520 Konstancin-Jeziorna , Bielawska 36c lok. 85 (woj. mazowieckie)

Oferta

Kancelarię tłumacza przysięgłego Hanna znajdą Państwo w Konstancinie-Jeziornie, w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Zarządza nią Hanna Dmowska-Zielińska. W branży działamy od 1998 roku realizując zlecenia na terenie Warszawy i okolic. Strona tłumaczenia przysięgłego zawiera 1125 znaków, a zwykłego 1800.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych i zwykłych języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i francuskiego. Przekładamy z lub na język obcy. Zajmujemy się tłumaczeniem różnorodnych dokumentów wymagających uwierzytelnienia. Klienci dostarczają do nas dokumenty prawnicze, projekty budowlane, dokumentację medyczną oraz urzędową. Przekładamy również branżowe teksty. Wszechstronna wiedza i bogaty zasób słownictwa sprawiają, że żadne wyzwanie nie stanowi dla nas problemu. Dodatkowo w atrakcyjnej ofercie cenowej tłumaczymy dokumenty samochodowe.

Materiał do przekładu można nas dostarczyć osobiście, pocztą tradycyjną bądź mailem. Zeskanowane dokumenty przyjmujemy w formatach .jpg, .pdf i .doc. Istnieje też możliwość wykonania tłumaczenia online. Opcja bardzo wygodna, bo nie wymaga wyjścia z domu, co wiąże się z oszczędnością czasu. W tym przypadku klientowi wysyłamy bezpłatną wycenę i prognozowany termin realizacji.

Jesteśmy rzetelni, precyzyjni i skuteczni. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Jesteśmy dyskretni i gwarantujemy poufność informacji. Profesjonalne i indywidualne podejdziemy do każdego klienta, a zlecenia zrealizujemy terminowo.

W razie pytań prosimy o kontakt. Udzielimy dokładnych informacji wszystkim zainteresowanym. Zapraszamy do współpracy z profesjonalnym biurem tłumaczeniowym.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Hanna. Biuro tłumaczeń. H. Dmowska-Zielińska
NIP
5211041168
REGON
13229818

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Hanna. Biuro tłumaczeń. H. Dmowska-Zielińska
 • Jaki jest adres firmy Hanna. Biuro tłumaczeń. H. Dmowska-Zielińska Adres to: 05-520 Konstancin-Jeziorna , Bielawska 36c lok. 85 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Hanna. Biuro tłumaczeń. H. Dmowska-Zielińska Kontakt telefoniczny to: 501 034 061
 • Jaki jest e-mail do firmy Hanna. Biuro tłumaczeń. H. Dmowska-Zielińska E-mail to: hanna1hannazielinska@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Hanna. Biuro tłumaczeń. H. Dmowska-Zielińska NIP to: 5211041168
 • Jaki jest numer REGON firmy Hanna. Biuro tłumaczeń. H. Dmowska-Zielińska Numer REGON to: 13229818
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Hanna. Biuro tłumaczeń. H. Dmowska-Zielińska Współrzędne geograficzne to: 52.0958777°N 21.1238223°E
Obowiązek informacyjny